Ana Sayfa Siyaset Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukları kalabalığa seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukları kalabalığa seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan kızı Sümeyye Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar da ellerinde bayraklarla Kısıklı'da toplanan kalabalığa seslendi.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2016 Çarşamba 04:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukları kalabalığa seslendi
KISIKLI'da toplanan binlerce kişi ellerinde Türk bayraklarıyla darbe girişimini protesto ederek bugün de "Demokrasi nöbetine" devam etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan kızı Sümeyye Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar da ellerinde bayraklarla Kısıklı'da toplanan kalabalığa seslendi.

Bilal Erdoğan, "Rabbimize ne kadar şükretsek bu nimetlerin şükrünü eda edemeyiz . Bu birliğin beraberliğin kardeşliğin bu dayanışmanın bu kuvvetin hamdını eda edemeyiz. Hepiniz hoşgeldiniz. Bizler belki hasbelkader Allahın takdiriyle bu aileye doğmuş kardeşleriz ama aslında bu lanet olası darbe girişimiyle birlikte şunu da gördük. Bizler Türkiye ailesine doğan kardeşlermişiz. Hepinizle kardeş olduğumuz için gurur duyuyoruz. Allah birliğimizi daim etsin. Memleketimizie, devletimize zeval vermesin ve bu gücü birlikteliği daim eylesin. İnanın ki geleceğimiz bu günden aydınlık olacaktır. Sağolun varolun Allah razı olsun" dedi.

Sümeyye Bayraktar da,"Bu millet gerçek özgürlük neymiş bir halk özgürlüğüne bağımsızlığına nasıl sahip çıkarmış bunu gösterdi. Hepiniz kahramanlarsınız. Allah hepinizden razı olsun" diye konuştu. Selçuk Bayraktar da "Bu mübarek ümmetin milletin bir ferdi olmaktan büyük gurur duyduğumu bütün kardeşlerime fade etmek istiyorum. Sizlerin coşkusu inanılmaz dünyanın hiçbir yerinde görülmüş bir mücadele değil. Hepinizden Allah razı olsun parçanız olmaktan büyük bir gurur duyuyorum" ifadlerini kullandı.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fakıbaba'nın ablası vefat etti

Fakıbaba'nın ablası vefat etti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık