Ana Sayfa Urfa Haberleri CUMHURİYET MEYDANI İHALESİ

CUMHURİYET MEYDANI İHALESİ

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Cumhuriyet Meydanı ihalesiyle ilgilenen iş adamlarının kazançlı çıkacağını belirtti.

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2012 Pazartesi 13:03
CUMHURİYET MEYDANI İHALESİ

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Cumhuriyet Meydanı ihalesiyle ilgilenen iş adamlarının kazançlı çıkacağını belirtti.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Fakıbaba, Cumhuriyet Meydanı ihalesinin, 18 Ekim 2012 Perşembe günü yapılacağını anımsattı.

İş adamlarının Cumhuriyet Meydanı ihalesine ilgi duyacaklarına inandığını ifade eden Fakıbaba, "İş adamlarımızın Cumhuriyet meydanı ihalesine ilgi duyacaklarına inanıyorum. Çünkü burası ciddi anlamda gelir getirecek bir yer. Bu ihaleyle ilgilendiklerinde, kazanan iş adamlarımız olacaktır" değerlendirmesinde bulundu.

Şanlıurfa'da otopark ihtiyacı bulunduğunu ve bu konudaki çalışmalarının devam ettiğini aktaran Fakıbaba, şunları kaydetti:

"Şu an Şanlıurfa'nın Topçu Meydanı'nda bin 50 araçlık bir otopark yapıyoruz. İnşaatımız da hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu otoparkın üzeri de inşallah 2013 yılında müthiş bir meydan olacak. Ayrıca Cumhuriyet Meydanımız olacak, orada da yaklaşık 500 araçlık bir otopark yapacağız."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık