Ana Sayfa Siyaset DAVUTOĞLU URFA'YA GELİYOR

DAVUTOĞLU URFA'YA GELİYOR

Başbakan Ahmet Davutoğlu 13 Temmuz Pazartesi günü Şanlıurfa'ya

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2015 Cumartesi 18:53
DAVUTOĞLU URFA'YA GELİYOR

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Z.Abidin Beyazgül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç 13 Temmuz Pazartesi günü Şanlıurfa ya gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa ya gelişi konusunda Basın Toplantısı düzenledi.

 

Toplantıda AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şunları Söyledi.  “Tüm İslam âleminin en kutsal ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan ayının güzelliklerini ve maneviyatını hem Şanlıurfa olarak, hem Türkiye ve dünyadaki tüm Müslümanlar olarak yaşamaktayız.

 

Ramazanın maneviyatı Peygamberler şehri Şanlıurfa’mız da çok farklı bir ortamda yaşanmakta ve yaşatılmaktadır. Bu güzel ayın son günlerin de yani Kadir gecesi 13 Temmuz Pazartesi günü Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr Ahmet Davutoğlu Şanlıurfalılar la Rabia meydanında İftar programın da bir araya gelecektir.

 

Başbakanımızın bu ziyareti öncesi Teşkilatlar olarak program çerçevesinde tüm hazırlıklarımızı yaptık ve çalışmalarımız halen devam etmektedir. Yoğun programlarına rağmen Sayın Genel Başkanımızın hem böyle güzel bir ayda hem de Kadir gecesi gibi önemli bir gecede bizlerle beraber oluşu da ayrıca bizleri mutlu etmiştir. Bu vesileyle 13 Temmuz Pazartesi günü Başbakanımızın katılımıyla Rabia meydanın da gerçekleşecek olan iftar programına tüm halkımızı davet ediyoruz dedi ”.

 

Daha Sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Konuşmasında şunları söyledi. “ Ramazanın son günlerine geldik Bayramı da huzur içerisinde idrak ederiz. Bayramında huzu ve güven içerisinde geçmesi için gerek kamu kuruluşları, gerekse Belediyelerimiz tedbirler almaya devam etmekteler.

 

Bayram süreci içerisinde inşallah her türlü tedbiri alarak bir Bayram yaşanmasını sağlayacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşımı bedava yapacağız, Bayram süresince vatandaşlarımız akraba ziyaretlerine rahat gitsinler diye, yine bu kapsam da Ramazanın son günlerinde hem de mübarek kadir gecesi Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu hocamız ilimizi şereflendirip ziyaret edecektir. Biz her zaman söylüyoruz bizim halkımızla beraber olmamız için seçime veya başka bir sebebe gerek yok seçim bitti ama hizmetler devam eder, halkımızla berberliğimiz devam eder gerek Teşkilatımız İl Başkanımızın liderliğinde, gerek Belediyelerimiz, gerekse Partimizin ana kademeleri halkımızla beraber olmaya devam ediyorlar" dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star