Ana Sayfa Güncel DEDAŞ, ÖDÜLLÜ YARIŞMA SÜRESİNİ UZATTI

DEDAŞ, ÖDÜLLÜ YARIŞMA SÜRESİNİ UZATTI

DEDAŞ, Enerji Tasarrufu Haftası münasebeti ile düzenlediği ödüllü fotoğraf yarışmasında son başvuru tarihini 31 Ocak tarihine kadar uzattı.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2014 Salı 11:55
DEDAŞ, ÖDÜLLÜ YARIŞMA SÜRESİNİ UZATTI

Bölge halkının enerji tasarrufu bilincini artırmak amacıyla DEDAŞ tarafından düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışmasının 19 Ocak'ta sona ereceği açıklanmıştı. Ancak, yoğun başvuru nedeniyle son başvuru tarihinin 31 Ocak Cuma gününe kadar uzatıldığı belirtildi. DEDAŞ'tan yarışma ile ilgili yapılan açıklamada, "Konusu enerji tasarrufu olan yarışma, kurum personeli dışında DEDAŞ bölgesi olanDiyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak'ta yaşayan herkese açık olacak. Profesyonel ve amatör dalda yapılacak olan yarışmaya amatörler, cep telefonları ile çektikleri eserleriyle de katılabilecekler. Yarışmada daha önce herhangi bir yerde kullanılmış veya ikinci bir şahsa ait eserler kabul edilmeyecektir. Yarışma için eserlerin en geç 31 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar CD'ye kopyalanmış olarak DEDAŞ'ın Diyarbakır'daki merkezinde bulunan medya iletişim birimine iletilmesi gerekmektedir. Diğer illerdeki yarışmacılar eserlerini dedasmedya@dicleedas.com.tr ve diclemedya@dicleedas.com.tr adreslerine e-mail olarak atabileceklerdir. Yarışmaya katılacak eserlerin değerlendirmesini, konusunda uzman kişilerden kurulacak yarışma jürisince yapılacak ve yarışma için gönderilen eserlerin kullanım hakkı DEDAŞ'a ait olacaktır. Yarışmanın sonucu Enerji Tasarrufu Haftası'nda açıklanacak, hak sahiplerine bilahare düzenlenecek törenle ödülleri verilecektir. Yarışmada profesyonel dalda birinciliğe layık görülecek eser sahibine profesyonel bir fotoğraf makinesi, amatör dalda birinci seçilecek eserin sahibine ise ödül olarak bir akıllı telefon verilecektir" denildi.

Yarışmayı kazananların isimlerinin, son katılma tarihini müteakip jürinin yapacağı değerlendirmenin ardından açıklanacağı belirtildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star