Ana Sayfa Urfa Haberleri DEDAŞ PERSONELİNDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ

DEDAŞ PERSONELİNDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ

DEDAŞ Personeli, Kızılay’a destek amacıyla kan bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2013 Çarşamba 17:41

DEDAŞ PERSONELİNDEN KIZILAY'A KAN DESTEĞİ

DEDAŞ İl Müdürlüğü personelleri tarafından, Kızılay'a katkı sağlamak ve kan ihtiyacının giderilmesi amacıyla, hazırlanan Kan Bağışı Kampanyası DEDAŞ il binasında yapıldı. Kan veren personelleriyle yakından ilgilenen Şanlıurfa DEDAŞ il Müdür Yardımcısı Murat Dursun, personele teşekkür ederek, şunları söyledi:

"Kan kaynağı, sadece insan olan ve insan hayatlarının kurtarılmasında en çok ihtiyaç duyulan bir sıvıdır. Bu konuda zaman içerisinde Şanlıurfa'da e Kızılayekipleriyle ortaklaşa çalışma yaparak kan bağışına destek veriyoruz. Bu tür kampanyalara herkesin destek vermesini ve bağışta bulunarak bir hayatında onların kurtarmalarını istiyorum. Bu gün bu örnek davranışlarından dolayı DEDAŞŞanlıurfa Müdürlüğü personeline teşekkür ederim."

Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Buket Arvas Singan ise kurum personellerinin kan vermelerinde mesai saatlerinden dolayı sıkıntılarının olduğunu belirterek, "DEDAŞ'ın davetiyle kan bağışı için kurumları dolaşmaya devam ediyoruz. Herkesi kan vermeye çağırıyoruz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star