Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri DEDAŞ'TAN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

DEDAŞ'TAN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafından bölgedeki problemlerin çözümünün sağlanmasına yönelik bir dizi hizmet içi eğitim seminerleri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2014 Perşembe 05:43
DEDAŞ'TAN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Şanlıurfa'da Tedaş'ın özelleştirilmesinin ardından başa geçen Dicle Elektrik DağıtımAnonim Şirketi yönetimi, kaçak elektrik kullanımının sona erdirmek ve daha iyi hizmetlerde bulunmak amacıyla eğitim çalışmalarına başladı.

Özel bir otelde gerçekleşen ve 2 gün süren kurum içi eğitim seminerine; DEDAŞŞanlıurfa İl Müdürü Esin Eroğlu, DEDAŞ Şanlıurfa İl Yöneticisi Yusuf Kara, İlçe Şube Şefleri, Tahakkük Müdürlüğü çalışanları ve teknik personel katıldı.

DEDAŞ personeli 120 kişiye uzman eğitmenler tarafından müşteri hizmetleri ve teknik konularda eğitimler verildi. Diyarbakır'dan gelen uzman ekipler tarafından verilen eğitimlerde, kullanılan kaçak teknikleri, elektrik sayacının tarihçesi, Şanlıurfa elektrik şebekelerinin genel durumu, uzaktan okuma sistemleri, meydana gelen elektrik kesintilerinin sebepleri, kaçakla mücadele ve yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verilerek bundan sonra yapılacak projeler hakkında bilgiler aktarıldı.

DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü yetkilileri amaçlarının kurum hizmet kalitesini artırmak olduğunu söyleyerek hizmet içi eğitim programlarının artarak devam edeceklerini belirtti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık