Ana Sayfa Spor Demir'den Şanlıurfa'da Beşiktaş Spor Okulu Açıklaması

Demir'den Şanlıurfa'da Beşiktaş Spor Okulu Açıklaması

BJK Şanlıurfa Futbol okulunda Beşiktaş JK tarafından görevlendirilen antrenörler denetiminde ve gözetiminde, Beşiktaş Kültürü’ne uygun eğitim veriliyor..

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2011 Çarşamba 10:59
Demir'den Şanlıurfa'da Beşiktaş Spor Okulu Açıklaması
Şanlıurfa Beşiktaş jk Futbol Okulu Sorumlusu Salih Demir Şanlıurfa'da gençlere çağrıda bulundu. Demir yaptığı yazılı açıklamada:

Altyapımızın önemli bir parçası olan Şanlıurfa futbol okulumuzun; Şanlıurfalı çocuklarımıza ve gençlerimize verdiği futbol eğitimi sonucunda geleceğin yıldızlarını ve elit futbolcularını Şanlıurfa’dan yetiştirip Beşiktaş’a ve Türk futboluna armağan etmek yolundaki çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Beşiktaş altyapı programları ve Beşiktaş kültürüyle yapılan futbol eğitimi çalışmalarının neticesinde Şanlıurfa BJK futbol okulumuza büyük bir talep olduğundan periyodik olarak yeni öğrenci kayıtlarımız devam etmektedir.

Amaç;bünyemizde bulunan tecrübeli ve eğitim konusunda uzman antrenörlerimizin vermiş olduğu futbol eğitimi ile daha çok öğrencimizin istifade etmelerini sağlamaktır.

Beşiktaş’ın yol gösterici çalışmalarıyla çocuklarımızı erken yaşta sporla tanıştırmak ve yeteneklerini daha da geliştirmek ve onları geleceğin yıldızları arasında yerlerini almalarını hedeflemekteyiz. Şanlıurfalı çocuklarımız için koyduğumuz bu hedef büyük bir potansiyele sahip olan Şanlıurfa gençliğimizin özlemi ve aynı zamanda onlarında öncelikli hedefleri olduğunun bilincindeyiz.

BJK Şanlıurfa futbol okulu olarak Şanlıurfa’da yapmış olduğumuz çalışmalarla bünyemizdeki mevcut yetenekli çocukları geleceğin yıldızı olma hedeflerini gerçekleştirmelerini kolaylaştırmak için uygulamış olduğumuz planlı ve programlı çalışmalarla her geçen gün onların futbol yeteneklerini artırmaktadır. Her geçen gün gelişim gösteren sporcularımız, Beşiktaş Kulübünün antrenörleri tarafından takip edilerek yeteneklerinin gelişmesi bu şekilde sağlanmaktadır.

BJK Şanlıurfa Futbol okulunda Beşiktaş JK tarafından görevlendirilen antrenörler denetiminde ve gözetiminde, Beşiktaş Kültürü’ne uygun eğitim verilmektedir.

Futbol okulunda eğitim verilen yetenekli sporcuların yeteneklerinin daha da geliştirilmesi için fiziksel yüklenmeler ile birlikte; zihinsel, kültürel, psikolojik yüklenmeler bir bütünsellik içersinde yapılıp; çocukların ve gençlerin oyun ihtiyaçlarının karşılandığı gibi okul eğitimlerine de katkı sunulmaktadır

Bu imkânlardan daha çok öğrencimizin faydalanmasını amaçlamaktayız yetenekli yeni gençlere Futbol okulumuza kayıt olma yollarını açarak önemli imkanlar sunmaktayız.

Futbol okuluna öğrenci Kayıtlarımız periyodik olarak devam etmektedir. Futbolcu adayları çocuklarımızın ve gençlerin bu imkanlardan daha çok istifade edebilmeleri için yeni kayıtlarımız başladı.

Yeni kayıt olan öğrencilerin Fizyolojik yaşlarına ve yeteneklerine uygun yeni gruplar oluşturularak futbol okulumuzda eğitim almalarını sağlıyoruz.

Bilerek öğrenen ve öğrendiklerini algılayıp sahada uygulayabilen, Futbol zekâ yaşı gelişmiş gençleri ve çocukları yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Herkes sunmuş olduğumuz imkanlardan istifade edebilmek için BJK Şanlıurfa Futbol Okulumuza biran önce gelerek kayıt yaptırmalarını önemle belirtiyoruz.

Bu anlamda Futbolu bilerek öğrenen ve öğrendiklerini bilerek sahada uygulamayı amaçlayan en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı ve gençlerimizi futbol okulumuza bekliyoruz.

Selahattin DEMİR

Beşiktaş jk Futbol okulu Sorumlusu

İrtibat 0542 522 74 13

Çalışma Yeri Endüstri meslek lisesi Tesisleri
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık