Ana Sayfa Ekonomi DemirDöküm'den Şanlıurfa'da Muhteşem Showroom Açılışı

DemirDöküm'den Şanlıurfa'da Muhteşem Showroom Açılışı

DemirDöküm, Urfa’daki yetkili satıcısı Saraç İnşaat’ın yenilenen showroom’unu tanıtmak amacıyla 16 Mart Çarşamba günü bir açılış töreni düzenledi.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 03:04
DemirDöküm'den Şanlıurfa'da Muhteşem Showroom Açılışı
Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında Türkiye genelindeki yetkili satıcılarını kurumsal bir çatı altında toplayan DemirDöküm, Urfa’daki yetkili satıcısı Saraç İnşaat’ın yenilenen showroom’unu tanıtmak amacıyla açılış töreni düzenledi.

 

Törene, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, Belediye Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın ve Ahmet Al, Urfagaz gaz dağıtım Müdürü Mustafa Erdoğdular, Urfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu, DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Christoph M. Grosser, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna ve bölge halkı katıldı.

 

Törende bir konuşma yapan Christoph M. Grosser şunları söyledi: “DemirDöküm kurulduğu yıldan bu ısıtma soğutma sektöründe ilkleri hayata geçirmiş Türkiye’nin en önemli ve başarılı markalarından birisidir. Değişimin çok hızlı yaşandığı bu sektörde lider olabilmek için tüketici ihtiyaç ve beklentilerini doğru gözlemlemeli ve bu doğrultuda ürün ve hizmet sunmanız gerekli. Biz de DemirDöküm olarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Tüketicilerimizle aramızda bağ kuran yetkili satıcılarımızın yenilenen yüzünü burada sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.” 

 

Açılışta konuşan DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna ise konuşmasında: “DemirDöküm yıllardır yaygın satış- pazarlama ve servis ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli ürünleri kaliteli hizmet şartıyla tüketicilerine götürüyor. Yüksek kalite standardımızın bir göstergesi olan yenilenen showroomlarımıza tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık