Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL: "AİLE EĞİTİM PROGRAMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

DEMİRKOL: "AİLE EĞİTİM PROGRAMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Şanlıurfa İl Müdürü Murat Demirkol, toplumun temeli olan ailelerin güçlendirilmesi amacıyla Bakanlık tarafından yürürlüğe konulan aile eğitim programlarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2014 Pazartesi 12:01
DEMİRKOL:

Değişik etkinliklerle aile eğitim programlarının kamuoyuna aktarıldığını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, "Biz de İl Müdürlüğü olarak Bakanlığımızın başlatmış olduğu program kapsamında seminerler düzenlemekteyiz ve kamuoyuna tanıtmaktayız. İl Müdürlüğü olarak aile eğitim programlarının yaygınlaştırılması konusunda kamu kurumlarında eğiticilerin eğitimi altında bir program başlattık. Bu kapsamda Şanlıurfa'daki kamu kurumu ve kuruluşlarındaki temsilcilere eğitimler vermeye başlamış bulunmaktayız" dedi.

Programa, kamu kuruşlarında görevli 28 temsilcinin katıldığını ifade eden Demirkol, "Düzenlemiş olduğumuz eğitim semineri 4 gün sürecektir. Vermiş olduğumuz eğitimler sonucunda seminerimize katılan 28 temsilcimize sertifika vereceğiz. Sertifikalarını alan temsilcilerimiz ise kendi kurumlarında aile içi eğitimini yaygınlaştırmak için çalışmalar sergileyeceklerdir" diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık