Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Demirkol, çalışmaları yerinde inceledi

Demirkol, çalışmaları yerinde inceledi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, İpekyol Mahallesi'nde devam eden kilitli beton parke yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2015 Pazartesi 04:51
Demirkol, çalışmaları yerinde inceledi

İşçiler ile birlikte yola parke döşeyen Başkan Demirkol,"Vatandaşlarımızın daha iyi, daha güvenli evine ulaşması için bütün yol çalışmalarımızı tamamlayacağız" dedi.

Başkan Fevzi Demirkol; Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan ve İpekyolu Mahalle Muhtarı Zeynel Tavaş ile birlikte, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İpekyol Mahallesi'nde sürdürülen üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Demirkol, inceleme yaptığı bölgelerde çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı.

Vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Başkan Demirkol, ilçenin sorunlarının çözümü için bütün ekiplerin aralıksız çalıştığı mesajını verdi.

Üst yapı çalışmalarını sürdüren işçilerle birlikte yola parke döşemesi yapan Başkan Fevzi Demirkol, ilçede süren yol yapım çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:"İpekyol Mahallemizde, Fen İşleri Müdürlüğümüzün daha önce bozulan yolların tamiratı ve yenilenmesi amacıyla başlatmış olduğu kilitli parke çalışmasını İpekyol Mahalle Muhtarımız Zeynel Tavaş Bey ile birlikte inceledik. Bu bölgedeki çalışmalarımız, diğer mahallelerdeki çalışmalarımız devam ediyor.

Bu kilitli parke çalışmalarımız, şehir merkezindeki 32 mahallemizden 19'unda devam ediyor. Kırsal mahallelerimizde de, stabilize yol ve kilitli parke taşı çalışmalarımız devam ediyor. Çok kısa süre, vatandaşlarımızın daha iyi, daha güvenli evine ulaşması için bütün yol çalışmalarımızı tamamlayacak aşamaya geleceğiz."

Muhtar Zeynel Tavaş ise mahallede sürdürülen çalışmalardan dolayı Haliliye Belediyesi ve Başkan Fevzi Demirkol'a teşekkür etti.

YORUMLAR
  • yorum2015-03-03 07:05:29kuraf

    Ahmet Yesevi Mah. 9820 sokaka bir başkan.. kilitli taşlar kanalizasyon çalışmaları nedeniyle yerinde süküldü o halde bırakıldı.. 20 gündür o halde duruyor sayın başkan..her yer çukur arabalar çukurlara düşüyorlar.. Lütfen bi zahmet sayın başkan ilgilenseniz...

  • yorum2015-03-02 06:52:21urfalı

    yani allah aşkına senin şu duruşun bile bu işten anlamadığını ortaya koyuyor.
    bırak hizmeti temizlik bile yok sende bu şekilde görevini bitirirsin hep kandırıldık

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık