Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset DEMİRKOL' dan AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret

DEMİRKOL' dan AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Fevzi DEMİRKOL temayül yoklaması sonrası AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf EĞİLMEZ ve yönetime teşekkür ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2011 Çarşamba 21:31
DEMİRKOL' dan AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı DEMİRKOL,  ”Pazar günü yapılan temayül yoklaması sonrasında AK Parti İl Başkanımıza teşekkür için geldim. Temayül meyil, eğilimi tespit etme anlamlarını içermektedir. Temayül yoklaması aday adayı arkadaşlarımızın birbirlerini tanımasına katkı sağladığı gibi teşkilatlardaki arkadaşların da aday adaylarını yeterince tanımalarına imkân sağlamıştır. Temayül yoklamaları seçim öncesinde teşkilatlarımızın aday adaylarıyla kaynaşmalarına büyük fayda sağlamaktadır” dedi.

Temayül yoklamasında 285 oyla 2. sırada yer alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı DEMİRKOL, temayül yoklaması öncesinde ve sonrasında aday adaylarının göstermiş olduğu demokratik ve hoşgörü ortamının örnek nitelikte olduğunu vurgulayarak, “Başarı; yalnızca benim değil, hepimizin başarısıdır. Bu vesile ile AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan İl Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize,  Merkez İlçe ve tüm İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Belde Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, AK Parti’ li Belediye Başkanlarımıza ve Belediye Meclisi Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Disiplin Kurulu Başkanlarımıza  ve Üyelerimize, Parti İçi Hakem Kurulu Başkanlarımıza ve Üyelerimize, mahalle ve köy temsilcilerimize, tüm teşkilatımıza, temayül yoklamasında görev alan partimiz mensuplarına, muhtarlarımıza, ismini sayamadığım tüm dostlarıma gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bakanlar Özhaseki ve Fakıbaba Şanlıurfa'da Buluştu

Bakanlar Özhaseki ve Fakıbaba Şanlıurfa'da Buluştu

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık