Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL: KIŞ SOĞUĞU YAZ SICAĞI DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

DEMİRKOL: KIŞ SOĞUĞU YAZ SICAĞI DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Sırrın Mahallesi’nde devam eden yol açma ve stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Demirkol, yol yapım çalışmalarının aralıksız olarak sürdürüldüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2016 Perşembe 11:37
DEMİRKOL: KIŞ SOĞUĞU YAZ SICAĞI DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Fevzi Demirkol; Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan ile birlikte, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Sırrın Mahallesi’nde sürdürülen üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Demirkol, inceleme yaptığı bölgelerde çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı. Yapılaşmanın olmadığı alanlarda yol açma ve yol yapım çalışması yürüttüklerini anlatan Başkan Fevzi Demirkol çalışmalarla ilgili şunları söyledi: “Bugün sırrın mahallemizin Köylükent civarında yapılaşmanın henüz başlamadığı alanlarda yol çalışmamız fen işleri müdürlüğü tarafından yürütülmektedir.

Bu çalışmaları yerinde inceleme ve eksik olan hususları yerinde tespit etme ilave edilmesi gerekenleri de ilave etme amacıyla bu alandayız. Bugün itibari ile Devteşti, Ahmet Yesevi ve Sırrın Mahallelerimizde stabilize yol yapım çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca kilitli taş uygulamalarımızda hem kırsalda hem kent merkezinde devam etmektedir. Bu çalışmaları en güzel şekilde havanın soğuğuna yazın sıcağına rağmen en güzel şekilde yürüten Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze başta müdürümüz ve müdürümüzün şahsında Haliliye Belediyesi’nin tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Halkımızın rahat huzur içerisinde ve çamura basmadan evine ulaşması hedefimizdir. Haliliye her şeyin iyisine layıktır diyorum.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star