Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL MESAİYE PERSONELDEN ÖNCE BAŞLIYOR

DEMİRKOL MESAİYE PERSONELDEN ÖNCE BAŞLIYOR

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, sabahın ilk ışıklarıyla mesaiye başlayan personeli yalnız bırakmadı. Saha çalışması yapan personellerle görüşen Başkan Demirkol, “Haliliye’nin her bölgesinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2016 Çarşamba 03:57
DEMİRKOL MESAİYE PERSONELDEN ÖNCE BAŞLIYOR

Başkan Fevzi Demirkol, sabahın ilk ışıklarıyla beraber yaptığı saha çalışmaları kapsamında Haliliye Belediyesi’nin Sancaktar Mahallesi’ndeki şantiye alanını ziyaret etti. Güne erken başlayarak ilçe genelinde çalışmalar yürüten personellerle bir araya gelen Başkan Demirkol’a, Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve birim müdürleri de eşlik etti. Saha çalışmalarıyla ilgili birim müdürlerinden bilgiler alan Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada Haliliye’nin her bölgesinde çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Sabah erken saatlerde mesai öncesinde Fen İşleri Müdürümüz, Park ve Bahçeler Müdürümüz ve Temizlik İşleri Müdürümüz ile birlikte Fen İşlerimize ait Sancaktar Mahallesi’ndeki şantiye alanındayız. Bütün bu müdürlüklerimizin elamanları Haliliye bölgesinde sahaya yayılacaklar. Halkımızın hizmetinde olacaklardır. Mesai öncesinde bir değerlendirme toplantısı yapma imkanı bulacağız. Sonrasında herkes bulunduğu bölgede bulunduğu mahallede, bulunduğu sokakta görevine devam edecektir.”

Başkan Demirkol, denetlemelerinin ardından şantiyeden ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık