Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL, SELAHATTİN EYYUBİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

DEMİRKOL, SELAHATTİN EYYUBİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Selahattin Eyyubi Mahallesi’nden yapımı tamamlanan muhtar evi ve parklarda kurulan oyun grubu ve kent mobilyalarını inceledi. Çalışmaları yerinde denetlediklerinin altını çizen Başkan Demirkol, ihtiyaç duyulan hizmetleri de tespit ettiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2016 Cumartesi 13:01
DEMİRKOL, SELAHATTİN EYYUBİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Başkan Fevzi Demirkol, merkez ve kırsal mahallelerde yaptığı gezi ve incelemelerini Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde devam ettirdi. Mahalle Muhtarı Ali Genç’in de eşlik ettiği inceleme gezisinde Başkan Demirkol, ilk olarak yapımı tamamlanan muhtar evinde incelemelerde bulundu. Muhtar evindeki incelemelerinin ardından Başkan Demirkol, mahalledeki parklarda onarımı yapılan ve yenilenen oyun grupları ile kent mobilyalarını inceledi. Mahalle sakinleriyle de görüşerek yapılan çalışmaları anlatan Başkan Demirkol, gelen iletilerin gereği için birim müdürlerine talimat verdi.

Mahalle sakinlerinden gelen her türlü talebe yanıt verdiklerini vurgulayan Başkan Fevzi Demirkol, mahallede yaptığı incelemelerle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Yenişehir bölgemizdeki Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde, muhtarımız Sayın Ali Genç ile birlikte incelemelerde bulunduk. Yapılan çalışmaları yerinde gördük. Yapılması gereken çalışmaları da beraber tespit ettik. Bu bölgede daha öncesinde yapmış olduğumuz asfalt çalışması ve parklarımızdaki son durumu inceledik. Selahattin Eyyubi Mahalle Muhtarının vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi açısından yaptığımız muhtar evini de beraber gördük. Zaman içerisinde tahrip edilen, onarıma gerek duyan ihtiyaçlar var. Onları da tespit ettik. Bizi en candan şekilde karşıladıkları için muhtarımız Ali Genç ve ihtiyar heyetine teşekkür ediyorum.”

Mahalle Muhtarı Ali Genç ise Başkan Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek,” Sayın Başkanımız Fevzi Demirkol, mahallemize onur ve şeref verdi. Hem muhtar evini inceledi hem de parklarımızdaki çalışmaları inceledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star