Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL “TEMİZLİKTE MESAİ OLMAZ”

DEMİRKOL “TEMİZLİKTE MESAİ OLMAZ”

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, özellikle temizlik işlerinde mesai mevhumu gözetilemeyeceğini, sağlık açısından öncelikli olarak temizliğin geldiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2014 Pazar 16:07
DEMİRKOL “TEMİZLİKTE MESAİ OLMAZ”

Hafta sonu tatili olmasına rağmen Haliliye belediyesi Temizlik İşleri amirleriyle bir araya gelerek neler yapıldığı ve yapılması gerektiği konusunda fikir alış verişinde bulunan Başkan Fevzi Demirkol, “Temizlik öncelikli işimizdir. Çünkü insan ve canlı yaratıkların sağlığı temizliğe bağlıdır. Yine temizlik imandandır. Dinimiz İslam’ın öncelikli emri de temiz olmaktır. Onun için tatil, mesai gözetmeksizin zaman zaman temizlik işleri idari amirlerimizle ve çalışanlarımızla bir araya gelerek şimdiye kadar nelerin nasıl yapıldığı konusunda bilgilendirme yapılmasını, önerilerimizin yapılıp yapılmadığını gözlemleriz. Ayrıca kendilerinin de fikirlerini sorup ilçemizin daha temiz olması ve temizlik konusunda neler yapılmasını konuşur karara bağlarız. Hemşehrilerimiz hiç merak etmesinler. Özellikle temizlik konusunda ‘bizim bölgemiz’ yada ‘bizim belediyenin görev alanı değil’ diyerek işten kaçmayı. Hele önemli olan insanlarımızın sağlığı ise elimizden gelen gayreti ilgili birimleri yada Belediyeleri de uyararak yapmaya gayret ederiz” dedi.

Haliliye Belediyesine yeni bina hazırlıkları

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, çok kısa sürede yeni Belediye binalarının da yapılması yolunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, gerekli yeri belirleyip yazışmaları yaptıklarını ve en kısa sürede olumlu sonuçlanarak inşaatına da başlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Akman, Şelli ve Engül ailelerine baş sağlığı

Başkan Demirkol, mübarek Ramazan Bayramında vefat eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman’ın abisi Beşir Akman, Tarım Bakanlığı Müsteşarı Ferhat Şelli’nin babası Ferit Şelli ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez’in dayısı Bekir Engül’e Allah’tan rahmet, kederli ailelerine de baş sağlığı ve barı dileğinde bulundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star