Ana Sayfa Urfa Haberleri DEMİRKOL, ULUBATLI SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

DEMİRKOL, ULUBATLI SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ulubatlı Mahallesi’nde bulunan semt pazarını ziyaret ederek, vatandaşların ve pazar esnafının taleplerini dinledi.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2015 Salı 12:06
DEMİRKOL, ULUBATLI SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve Belediye Meclis Üyesi Halil Yetkin ile birlikte Ulubatlı Mahallesi’nde bulunan semt pazarını ziyaret etti. Alışveriş yapan vatandaşlarla görüşerek taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, iletilerin çözümü için birim müdürlerine talimat verdi. Haliliye Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar, Başkan Demirkol’a teşekkürlerini iletti.

Esnafın da taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, kış öncesi semt pazarında neler yapılacağı konusunda da fikir alışverişinde bulundu. Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini dinlediklerini belirten Başkan Demirkol, incelemeyle ilgili şunları söyledi:

“Ulubatlı Mahallemizde kış başlangıcında pazarımızı yerinde inceleme imkanı bulduk. Kış öncesi belediye olarak neler yapabiliriz, pazarcı esnafımızın taleplerini ve dileklerini aldık. Vatandaşlarımız bu husustaki memnuniyetlerini bizzat dile getirdiler. Pazarcı esnafımıza hayırlı kazançlar diliyorum.”

YORUMLAR
  • yorum2015-11-18 12:33:28memet

    sayın demirkol pazarda gezeceğine ihaleleri takıp eden yegenlerini sorgulasın arkasından iş çeviriyorlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star