Ana Sayfa Dünya DENİZİN DİBİNDE UFO BULUNDU

DENİZİN DİBİNDE UFO BULUNDU

Baltık Denizi tabanında bulunan esrarengiz cisim, araştırmacıları şaşırtıyor.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2012 Pazartesi 03:11
DENİZİN DİBİNDE UFO BULUNDU
Bugüne kadar gökyüzünde görünen sayısız UFO haberi yapıldı. Ajanslara son düşen UFO haberi ise gökyüzünden değil deniz dibinden geliyor.

Geçen yıl haziran ayında Birinci Dünya Savaşı'nda batan bir gemiyi bulmaya çalışan İsveçli araştırmacıların sonarına büyük bir cisim takılmıştı. Mali sıkıntılar nedeniyle geçen yıl yapılamayan dalış, bir kaç gün önce gerçekleştirildi.

MILENNIUM FALCON'A BENZİYOR

Araştırmacılar dalıştan, cevaptan çok sorularla döndü. Baltık Denizi'nin dibinde üç buçuk dört metre yüksekliğinde, 60 metre çapında bir silindirik yapıyla karşılaştılar. Silindirin ucundaki keskin uçlu kenarlar nedeniyle cisim, Star Wars filmindeki Millennium Falcon aracına benzetildi.

GİZEMLİ DÜZLÜK

Cismin hemen önünde yer alan düzlük ise gizemi daha da artırıyor. Yaklaşık 300 metre uzunluğundaki düzlük, ilk bakışta çevredeki yüzey şekillerinden ayırt edilebiliyor ve bir piste ya da geniş bir patikaya benziyor.Şimdiye dek bu ilginç şekillerin ne olabileceği konsunda sağlam bir açıklama yapılmadı. Araştırmacılar bölgede her hangi bir volkanik aktivite olmadığını, bunun da durumu açıklamayı daha da güçleştirdiğini belirtti.kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık