Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri DERECEYE GİREN 45 ESER PİAZZA’DA SERGİLENDİ

DERECEYE GİREN 45 ESER PİAZZA’DA SERGİLENDİ

Yeni kurulan Eyyübiye Belediyesi aradığı logoyu geçtiğimiz günlerde bulmuştu. 276 eserin yarıştığı logo yarışmasında dereceye giren 45 eser, bugün Piazza Alışveriş Merkezinde gösterime sunuldu.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 10:19
DERECEYE GİREN 45 ESER PİAZZA’DA SERGİLENDİ

3 gün boyunca Piazza Alışveriş merkezinde vatandaşların beğenisine sunulacak olan 45 ayrı eserin açılış kurdelesini Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci kesti. Başkan Ekinci’ye, logo yarışmasında jüri üyeliği yapan Prof. Dr. Abdullah Ekinci, Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emine Teker, Harran Üniversitesi bir diğer Öğretim Görevlisi Haldun Özbudun ile Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam, Meclis Üyeleri Bahattin Demir, Mustafa Korkmaz, Bilal Tekatlı ve Hasan Batan eşlik etti.

Birçok gazetecinin de katıldığı Eyyübiye Belediyesi Logo sergisinde sergilenen 45 eser kurdele kesimi ile vatandaşların beğenisine sunuldu. Düzenlenen logo yarışmasında dereceye giren Mehmet Erdem, Mehmet Emin Bakırcı ve İbrahim Nabi Baziki üçlüsüne başarı belgesi verildi. Sergilenen 45 eserin sahiplerine ise teşekkür belgesi verildi.

Sergi açılışı sonrası bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Eyyübiye Belediyesi yeni kuruldu, Mart itibariyle resmiyet kazandı. Dolayısıyla kurumsal bir çalışma yapılması gerekiyordu. Kurumsal kimlik çalışmaları başında logo ve bunu da, her hangi bir ajansa verip yapma tarzı değil de, bir yarışma esaslı yaptık. Dolayısıyla ilana çıktık. Katılımcı bir yönetim anlayışına sahibiz. Katılımcı belediyecilik örnekleri sergilemek zorundayız. Bunun da ilki logo çalışması. Duyuruyu yaptıktan sonra çok ciddi başvuru oldu. Yaklaşık 276 eser geldi. Jüri üyelerimizin titiz çalışmaları sonucunda bu logo ortaya çıktığını söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık