Ana Sayfa Urfa Haberleri Devlet Kapısı Irk ve Sınıf Ayrımı Yapmadan Herkese Açıktır.

Devlet Kapısı Irk ve Sınıf Ayrımı Yapmadan Herkese Açıktır.

ŞanlıUrfa'nın Suruç Kaymakamı Fatih Akbulut, Suruç'ta devlet millet kaynaşmasının öncülüğünde sosyal ve eğitimsel projeleri hedeflediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2011 Pazartesi 19:17
Devlet Kapısı Irk ve Sınıf Ayrımı Yapmadan Herkese Açıktır.
ŞanlıUrfa'nın Suruç Kaymakamı FatihAkbulut, Suruç'ta devlet millet kaynaşmasının öncülüğünde sosyal ve eğitimsel projeleri hedeflediklerini söyledi. 

İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı kararnameyle Suruç'a atanan Kaymakam Fatih Akbulut, yeni görevine başladı. İlçedeki yarım kalmış projelerin bitirilmesinin öncelikli amaçları olduğunu ve devletin hiçbir projesinin yarım kalmayacağını belirten Akbulut, ilçenin kronikleşmiş altyapı sorunları da en kısa zamanda çözeceğini kaydetti. Akbulut, "İlçemizde kardeşliği pekiştirici her türlü sosyalprojeleri destekleyeceğiz. Devlet kapısı ırk ve sınıf ayrımı yapmadan herkese açıktır. Bizim kapımız da sorun çözme babında parti ve sınıfsal ayrım yapmadan herkese açıktır." dedi. 

Suruç'ta öncelikli sorunun tarımsal sulama suyu yokluğu olduğunu belirten Kaymakam Akbulut, "Suruçsulama projesi ile ilgili çalışmalar aralıksız devam ediyor. Sayın bakanımız Faruk Çelik'in vaat ettiği tarihte ilçemizin Bereketli toprakları suya kavuşacaktır." ifadesini kullandı. 

Kaymakama yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretine gelen AK Parti ŞanlıUrfa Milletvekili Yrd. Doç.Dr. Abdülkerim Gök, Suruç'ta iki yıl boyunca geçici kaymakamlar ve görevlendirmeler yüzünden siyasi bir otorite boşluğunun oluştuğunu ve bu durumun ister istemez bazı sıkıntılara neden olduğunu belirtti. Gök, "İnşallah Kaymakam'ımız Fatih Akbulut kardeşimiz bu otoriter boşluğu dolduracak ve vatandaşa en iyişekilde hizmet edecektir." şeklinde konuştu. Bölgedeki her türlü sorun ve sıkıntının sadece Meclis'te seçilmişlerle çözümlenmeyeceğini ifade eden Gök, "Bölgedeki terör sosyal ve eğitimsel sıkıntıları aşmanın en etkili ve en güzel yolu atanmış ve seçilmişlerin koordineli ve uyumlu bir çalışmasıyla olur." dedi. 

1978 Kocaeli İzmit doğumlu olan Kaymakam Fatih Akbulut, 2000 yılında mülki idare amirliği görevineTekirdağ'da kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla Ordu, ÇamaşBatmanSasonÇankırı,Bayramören kaymakamlıkları görevinde bulundu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde daire başkanlıkları görevlerinde bulundu.

haberler.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık