Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri DEVTEŞTİ MAHALLESİ’NDE BAŞKANLAR ESNAFLA BULUŞTU

DEVTEŞTİ MAHALLESİ’NDE BAŞKANLAR ESNAFLA BULUŞTU

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, dün Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile birlikte Devteşti Mahallesi’nde esnafla bir araya geldi. Mahalle esnafının iş yerlerini ziyaret eden başkanlar; sorunları dinledi, taleplerle ilgili yerinde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2014 Çarşamba 04:32
DEVTEŞTİ MAHALLESİ’NDE BAŞKANLAR ESNAFLA BULUŞTU

Devteşti Mahallesi’nde yer alan Açıksu Caddesi boyunca yer alan esnafın kapısını çalarak sorunları dinleyen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a talepleri dinlediği sırada birim amirleri de eşlik etti. Devteşti Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş’in muhtarlık ofisini de ziyaret eden her iki başkan, burada hem devam eden yol çalışmaları hakkında vatandaşın sorunlarını yanıtladı, hem de yeni yapılaşmanın yoğun olduğu Devteşti Mahallesi’nin ihtiyaçlarını muhtardan ve esnaftan dinledi.

 

Mahallede devam eden yeşil alan, eğitim merkezleri ve yol çalışmalarını da denetleyen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, burada büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyesinin hizmet kapsamına giren konularda, kordinasyonlu çalışma planlarını da gözden geçirdi.

 

Doğalgaz, yol yapım çalışmaları ve imarla ilgili taleplerin gözlemlendiği Devteşti Mahallesi’nde sabah saatlerinde başlayan denetim ve görüşmeler farklı sokak ve caddelerde uzun süre devam etti.

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-11 03:59:15ahmet yasevi mah sakinleri

    ahmet yesevi mah. ne zaman dogalgaz gelecek yetkililerin bu konuda çalışmalarını bekliyoruz mah sakinleri olarak.....

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık