Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri D.F. YETİM ÇOCUKLARI İFTAR SOFRASINDA SEVİNDİRDİ

D.F. YETİM ÇOCUKLARI İFTAR SOFRASINDA SEVİNDİRDİ

Deniz Feneri Derneği'nce Şanlıurfa'da verilen iftar yemeğinde bir araya gelen yetim çocuklara, Bayram harçlığı ve oyuncak dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2012 Salı 17:35
D.F. YETİM ÇOCUKLARI İFTAR SOFRASINDA SEVİNDİRDİ

Derneğin "İftarda buluşuyoruz" projesi kapsamında Şehitlik Çamlık'ta düzenlenen etkinliğe ,Deniz Feneri genel merkez yönetim kurulu üyesi Coşkun Yıldız, Erzurum bölge temsilcisi Ali Karayılan, Ak parti Milletvekilli Emin Önen,  Şanlıurfa Deniz Feneri temsilcisi Osman Gerem, Günyüzü Dernek başkanı Veysel Toprak, dernekten yardım alan aileler ile gönüllüler ve bağışçılar katıldı.

Beraber iftar sofrasında birlikte oruç açtılar.

Deniz Feneri gönüllüsü olarak olarak çalışan gazeteci yazar Hüseyin Öztürk, yaptığı konuşmada, derneğin kurulduğu günden beri dünyanın her tarafında ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir süre önce Kosovadaydım. Kosovada, yardım yaptığımızda "bu bana yeter ,siz diğer ihtiyaç sahiplerine diğer paketi verin " demeleri beni çok duygulandırdı.

Öztürk, Deniz Feneri Davası'na da değindiği konuşmasında, "Deniz Feneri üzerinde gezen fitne gruplarının hepsi dağıldı, daha da dağılacak. Hepinizin derneğimiz için dua etmesini istiyoruz" dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen de çocuklarla birlikte iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Deniz Feneri Şanlıurfa temsilcisi, Osman Gerem, "Geleneksel olarak her ramazan "iftarda buluşuyoruz" sloganı ile yetim ve öksüz ailelere iftar yemeği, bayram harçlığı ve çocuklara oyuncaklar dağıtarak bu etkinliği sürdürüyoruz" dedi.

Etkinliğin sonunda toplam 250 yetim çocuğa oyuncak dağıtılıp, 50 aileye de Bayram harçlığı verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bitkisel Üretimi geliştirmeye yönelik toplantı yapıldı.

Bitkisel Üretimi geliştirmeye yönelik toplantı yapıldı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık