Ana Sayfa Türkiye DİCLE EDAŞ’TAN YOĞUN MESAİ

DİCLE EDAŞ’TAN YOĞUN MESAİ

Dicle EDAŞ arızaların önüne geçmek için bakım ve onarım çalışmalarını il genelinde sürdürmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2015 Cuma 11:48
DİCLE EDAŞ’TAN YOĞUN MESAİ

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa’da enerjinin sorunsuz olarak dağıtımı ve olası arızaların sonucu meydana gelebilecek kesintileri minimize etmek için, planlı periyodik bakım çalışmalarına devam ediyor. Dicle EDAŞ, Şanlıurfa’nın genelinde trafolarda bakım ve onarım çalışmalarına ağırlık verirken, köylerde de programlı periyodik bakım çalışmalarını sürdürüyor.

ARIZALARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN YOĞUN MESAİ YAPILIYOR

Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü arıza-bakım ekibi, arızaları onarmak ve arızanın meydana gelebileceği kısımları sağlamlaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler planlı çalışmalar yanında, görev bölgesindeki enerji dağıtım tesislerine ait talepleri de yerinde inceliyorken planlı bakım çalışmalarında, ihbar ve talepleri de değerlendiriyor.

 Kesintisiz, kaliteli, güvenilir elektrik kullanımının sağlanması amaçlanan çalışmalarda halkın elektriksiz kalmaması için var gücüyle çalışıyor. Yeni tesis ve bakım onarım faaliyetlerine yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

AMAÇ MÜŞTERİLERİN DAHA KALİTELİ ENERJİ KULLANMASINI SAĞLAMAK

 DEDAŞ ekipleri tarafından merkez, ilçe ve köylerde bakım onarım ve güçlendirme çalışmalarında aşırı yüklenme nedeniyle trafo ve panolarda  oluşan arızayı ve tellerdeki gevşemeyi gidererek kesintisiz ve kaliteli enerji verilmesi sağlanırken  hem müşteri memnuniyeti bununla birlikte güveni, hem de mevcut tesislerin daha verimli olarak kullanılması sağlamaya çalışıyor.

 Bakım ve onarım çalışmalarını yapılan iş programı ve bölgesel bakım kapsamında sürdürürken, 444 8086 nolu Müşteri Hizmetleri hattından gelen ve Çağrı Merkezinde kayıt altına alınan bildirimleri de iş programı kapsamında değerlendirerek arızaları da gideriyor. Yapılan bu çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgeye sürekli enerji verilmesi konusunda eksiklerin biraz daha azalması hedefleniyor.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-04-17 15:23:55elektirik fukarası

    ne yoğun mesaisibe kardeşim doğru bilgi ver insanlara sırrın karşıyaka 1 ay içersinde 5 kesinti yaşadı hidro elektirik santralimi kuruyorlar.aradığımızda da verilen terbiyesizce cevapta ''tahsilatmı yapıyoruzki elektrik verelim,yuh yuuuuuuuh ben tıkır tıkır öderken verilen cevaba bak

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kurmay Başkanı FETÖ'den gözaltına alındı

Kurmay Başkanı FETÖ'den gözaltına alındı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star