Ana Sayfa Urfa Haberleri DİCLE ELEKTRİK BASINLA BULUŞTU

DİCLE ELEKTRİK BASINLA BULUŞTU

Dicle Elektrik yöneticileri, Diyarbakır’ın ardından bu kez Şanlıurfa’da basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2015 Cuma 07:19
DİCLE ELEKTRİK BASINLA BULUŞTU

BASIN MENSUPLARI İLGİ GÖSTERDİ

Dicle Elektrik tarafından bir oteli’nin bahçesinde canlı tasavvuf müziği eşliğinde verilen iftar yemeğine Şanlıurfa’daki ulusal ve yerel basın temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. İftar yemeğine Dicle Elektrik adına Dicle EPSAŞ Genel Müdürü Neşet Demirbağ, Dicle EDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yılmaz, Dicle EDAŞ Tarımsal Sulama Müdürü Yusuf Kara ile Dicle Elektrik Kurumsal İletişim Yöneticisi Atilla Korkmaz ile Dicle EDAŞ ve Dicle EPSAŞ yöneticileri katıldı.

‘KAMPANYADAN YARARLANIN’ ÇAĞRISISıcak bir atmosferde geçen iftar yemeğinde konuşan Dicle EPSAŞ Genel Müdürü Neşet Demirbağ, başlattıkları ‘Helalleşme Kampanyası’nın son günlere gelindiğini belirterek, ‘‘Dicle Elektrik tarafından 6 ilde hayata geçirdiğimiz 2015 yılı Tarımsal Sulama Kampanyası devam etmektedir. Bu kampanya, bir fırsat, bir helalleşme kampanyasıdır. Burada tabii ki çiftçilerimizin ciddi masrafları var. Biz de çiftçilerimize destek olsun diye yüzde 75’e varan bir indirim kampanyası düzenledik. Bu kampanya 26 Mayıs’ta başladı ev 30 Haziran’da sona erecek. Kampanyada son günlere yaklaştık. Yüksek bir katılım var. Gelen çiftçilerimiz bu kampanyadan faydalanıyor. Bu güne kadar gelemeyen çiftçilerimize sesleniyorum, bir an önce gelip bu kampanyadan faydalansınlar’’ dedi.

“YAKILAN ANIZLA KENDİLERİNİ ELEKTRİKSİZ BIRAKMASINLAR”

Konuşmasında, son günlerde artan ve tarlalardan geçmekte olan elektrik hatlarını da tehdit eden anız yangınlarına da değinen Dicle EPSAŞ Genel Müdürü Neşet Demirbağ, ‘’Anız yanınca canlılar yok oluyor. Toprak zarar görüyor. Bizim elektrik şebekelerimiz zarar görüyor. Elektrik direklerimiz yanıyor. Buradan tüm Urfalı hemşerilerimize sesleniyorum, anız yakmasınlar. Hem toprağa, hem canlılara, hem de toprağa zarar vermesinler. Kendilerini de elektriksiz bırakmasınlar. Bu konuda hassas davranmalarını rica ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • yorum2015-06-29 04:15:53tedaşı bilen

    bakın bu güzel. medyayla birleşip halkın anasını dahada fazla ağlatın. basın da anlatın haksız kesintileri değişik kodlar girerek milletin faturalarını nasıl şişirdiğinizi.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık