Ana Sayfa Kültür/Sanat Dilipak Viranşehirlileri Mest Etti

Dilipak Viranşehirlileri Mest Etti

Viranşehir ilçesinde gelen yazar Abdurrahman Dilipak Viranşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2012 Pazar 22:53
Dilipak Viranşehirlileri Mest Etti
Çok sayıda vatandaşın katıldığı gecede Bdp'li olduğu tahmin edilen bir gencin provokasyon girişimi geceyi katılan vatandaşları huzursuz etti.

Viranşehir'de Eğitim ve Yardımlaşma Faaliyeti yürüten Viranşehir Derneği organizasyonuyla ilçeye gelen ünlü sevilen yazar Abdurrahman Dilipak Viranşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Kültür ve sanat merkezinde düzenlenen geceye, AK Parti ilçe başkanı Celalettin Sayan, Viranşehir belediye başkan vekili Mehmet Sinan Burun, Bdp ilçe başkanı Halis Aktaş, ilçe
müftüsü Abdurrakip Arslan, CHP ilçe başkanı Remzi Taylan, Viranşehir derneği başkanı Murat Karadaş, Mavi Marmara gazileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saat 19.30'da başlayan söyleyiş kuran-ı kerimin ziyafetiyle başladı. Ardından Viranşehir Derneği Başkanı'nı açılış konuşmasıyla devam etti. Karadaş derneğin kuruluş yılından şimdiye kadarki çalışmalarını, faaliyetlerini slayt gösterimi eşliğinde davetlilere kısa bir sunum yaptı. Ardından Filistin ve Suriye'de yaşanan katliamdan kısa bir sinevizyon
gösterimi oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye sevilen ve merakla beklenen yazar Abdurrahman Dilipak çıktı. Dilipak yaptığı söyleyişte son günlerde yaşanan dünya gündemini ele aldı. Özellikle İsrail, Amerika, Suriye ve Türkiye'de yaşanan savaş gerginliğini anlattı. Yaklaşık 3 saat süren gece dernek yetkililerinin teşekkür konuşmasının ardından sona erdi.(haberler.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star