Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Sağlık DİŞ HASTALARINA MÜJDE!

DİŞ HASTALARINA MÜJDE!

Artık önemli diş sağlığı problemleri için, Şanlıurfa dışına gitmeye gerek yok

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2012 Çarşamba 12:58
DİŞ HASTALARINA MÜJDE!

Temmuz 2011’de Valikonağı Caddesinde hizmete açılan GAP Dental Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Şanlıurfa ili ve yakın bölge illerindeki hastaların ağız ve diş sağlığına yönelik tüm sorunlarını çözecek bir alt yapı ve kadro barındırmaktadır.


İkisi uzman toplamda on iki diş hekimi ile beş katlı modern binasında hastalara hizmet veren GAP Dental Diş Merkezinde; genel anestezi altında hastaları uyutup, ağız ve diş tedavilerinin yapıldığı bir ameliyathane mevcuttur.


Şanlıurfa ilinden sıklıkla Diyarbakır ve Gaziantep’e sevk edilen çene cerrahi ve ortodonti hastalarına; bünyesindeki çene cerrahi ve ortodonti uzmanları ile hizmet veren GAP Dental Diş Merkezine, bu branşlar için devlet ağız ve diş sağlığı merkezinden sevk yaptırılabilmektedir.


Ortodonti hastalarında 18 yaş ve altı tüm hastalar, çene cerrahi hastalarında yaş sınırı olmaksızın tüm hastalar; sevk ile GAP Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine başvurup tedavilerini yaptırabilmektedir. Ödedikleri ücretin büyük bir kısmını SGK’dan geri alan hastaların Şanlıurfa ili dışına gitme zorunlulukları ortadan kalkmış bulunmaktadır.

 

 

kaynak: ruhaber.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık