Ana Sayfa Urfa Haberleri Diş Röntgen Cihazı 4 aydır arızalı

Diş Röntgen Cihazı 4 aydır arızalı

2 kasım 2011 tarihinde yapmış olduğumu kaderine terk edilen röntgen cihazı adlı haberimize İl Sağlık Müdürlüğü ve Diş Sağlığı merkezinden açıklama yok

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2011 Pazartesi 19:15
Diş Röntgen Cihazı 4 aydır arızalı
2 kasım 2011 tarihinde yapmış olduğumu kaderine terk edilen röntgen cihazı adlı haberimize Gerek İl Sağlık Müdürlüğünden gerekse Ağız ve Diş Sağlığı merkezinden herhangi bir açıklama gelmedi.

Teknolojinin hızla ilerlediği 21. yüzyılda Şanlıurfa da bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ek binasındaki diş röntgen cihazı yaklaşık olarak 4 aydır arızalı olması sebebi ile hastalara hizmet veremiyor.Birçok kez hastaların gerekli mercilere şikayetlerini iletmelerine rağmen diş röntgen cihazı ile ilgili olarak herhangi bir çalışma yapılamadı. Binlerce Euro harcanarak ğız ve Diş Sağlığı Merkezi ek binasına kazandırılan diş röntgen cihazı hastanede ki bir oda da başı boş bir vaziyette kaderine terk edilmiş durumda.

Güneydoğu Tv Haber Merkezi ekipleri bugün yine Ağız ve Diş Sağlığı Ek bina hastanesine giderek diş röntgen cihazının atıl durumda olduğunu tespit ettiler. Ağız ve Diş Sağlığı hastanesi yönetimi ve il sağlık müdürlüğünün bu cihazı ne zaman tamir ettirecekleri ise merak konusu.(güneydogu)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık