Ana Sayfa Spor DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'UN ADI DEĞİŞTİ

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'UN ADI DEĞİŞTİ

Olağanüstü kongre yapan Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup takımı Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un ismi, rengi ve logosu değiştirildi.

Giriş Tarihi: 29 Ekim 2014 Çarşamba 12:06
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'UN ADI DEĞİŞTİ

Olağanüstü kongre yapan Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup takımı Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un ismi, rengi ve logosu değiştirildi. Kulüp Amedspor adını alırken yeşil- kırmızı olan renkleri de yeşil, sarı ve kırmızı oldu.

RENKLER: YEŞİL-SARI-KIRMIZI

Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için bugün yapılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un olağanüstü kongresi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Burhan KaradenizCep Sineması'nda yapıldı. Genel kurula katılan yaklaşık 50 üye, oy birliğiyle kulübün adını Amedspor, renklerini de yeşil- sarı- kırmızı olmasını kararlaştırdı.

LOGODA KARTAL VAR

Daha önce Diyarbakır surlarıyla çevrili Mavi zenin üstünde çift beyaz güvercinin bulunduğu takımın logosu da üstü Diyarbakır surlarıyla kaplı yeşil zemin üstüne sarı renkli çift başlı Kartal ve kartalın ortasındaki kırmızı yıldız oldu.

"AMDESPOR YENİ BİR SÜRECİN ÜRÜNÜ OLACAK"

Kulüp Başkanlığa seçilen İhsan Avcı, Amedspor projesinin daha önce de gündemlerinde olduğunu söyledi, "Amedspor, yeni bir sürecin ürünü olacak. Delegelerin bu ismi onaylamasıyla bu süreç başlamıştır" dedi.

Kaynak:haberler.com

YORUMLAR
  • yorum2014-12-08 11:01:05BABACAN

    BIRAKIN BOŞ İŞLERİ, FABRİKA AÇIN, EKONOMİK OLARAK GÜÇLENİN, HALKI KALKINDIRIN. GİDEN EKONOMİK GÖÇÜ GERİ GETİRİN. BUNUN İÇİN KAFA YORUN. "BABACAN"

Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Urfaspor şov yaptı: 3-0

Urfaspor şov yaptı: 3-0

Kurumsal

İçerikYukarı Çık