Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Doç.Dr. Karahan Uslu Akçakale’de

Doç.Dr. Karahan Uslu Akçakale’de

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Akçakale ilçe teşkilat ile Belediye Başkanını ziyaret ettikten sonra, çat kapı evleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2011 Salı 10:54
Doç.Dr. Karahan Uslu Akçakale’de
     Sabah erken saatlerde Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine giden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdülhakim Ayhan’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

     Daha sonra birlikte çat kapı ev ziyaretlerine giden Zeynep Karahan Uslu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı, yardımcı olacağını söyledi.

     Ziyaretlerindeki amaçlarının vatandaşların 12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde oylarını AK Partiden yana kullanmalarını sağlamak olduğunu belirten Doç.Dr. Uslu, “9 yıla yakın bir süreden beri iktidar olan AK Parti, ülke genelinde birçok yeniliklere imza atmıştır. Şanlıurfa’da da birçok hizmetler yapmış ancak yeterli değildir. Onun için Şanlıurfa’mıza yapılacak daha çok hizmetler, yatırımlar olacaktır ve bu hizmetler belli bir tarihe bağlanarak planlanmıştır. Mutlaka da yapılacaktır. Bu dönem Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in Başbakanımızın talimatıyla Şanlıurfa’dan aday gösterilmesinin ardından 12 aday arkadaşımız da sıkı bir çalışma içersine girdik. Öncelikle il genelinde köylerimize kadar hemen her yerleşim biriminin sorunları ve ihtiyaçları belirlendi. Hazırladığımız Seçim Taahhütnamesinde bütün sorunların ve yatırımların ne zaman yapılacağı ve bitirileceği belirtildi. 13 Haziran tarihinden itibaren Ankara’da yapılacak bir planlama ile Şanlıurfa’mızda çalışmalar başlatılacak. Taahhüt edilen tarihlerde bütün işlerin bitmesi sağlanacaktır. Taahhütname kitapçığını herkese dağıtıyoruz ki hemşehrilerimiz takipçisi olsunlar gerektiğinde ve hesap sorsunlar” dedi.

     Zeynep Karahan Uslu, Onun için Şanlıurfalı hemşehrilerimizin 12 Haziran’da sandık başına giderek mutlaka oylarını AK Partiden yana kullanmaları gerektiğini, çünkü yeni dönemde Şanlıurfa’ya adeta hizmet yağacağını, Şanlıurfa’mızı çok seven ve bizlere Şanlıurfa’ya yapılması gereken her şeyi yapmamız talimatını veren Başbakanımıza layık olmak istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık