Ana Sayfa Urfa Haberleri Doç.Dr. Karahan Uslu Harran’da

Doç.Dr. Karahan Uslu Harran’da

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Harran'da çat kapı evleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2011 Pazartesi 13:09
Doç.Dr. Karahan Uslu Harran’da
          AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Harran ilçe teşkilat ile Belediye Başkanını ziyaret ettikten sonra, çat kapı evleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

     Sabah erken saatlerde Şanlıurfa’nın Harran ilçesine giden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’u ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

     Daha sonra birlikte çat kapı ev ziyaretlerine giden Zeynep Karahan Uslu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı, yardımcı olacağını söyledi.

     Ziyaretlerindeki amaçlarının vatandaşlara AK Parti hükümetinin yaptıklarını anlatarak daha iyi tanımalarını sağlamak olduğunu belirten Doç.Dr. Uslu, “9 yıla yakın bir süreden beri iktidar olan AK Parti, ülke genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da birçok hizmetlere imza atmıştır. Ancak Şanlıurfa’mıza yapılacak daha çok hizmetler, yatırımlar vardır. Çünkü Şanlıurfa yeteri kadar hizmet alamamıştır. Bu dönem Devlet bakanımız Faruk çelik’in Başbakanımızın talimatıyla Şanlıurfa’dan aday gösterilmesinin ardından 12 aday arkadaşımız da sıkı bir çalışma içersine girmiştir. Öncelikle il genelinde köylerimize kadar hemen her yerleşim biriminin sorunları ve ihtiyaçları belirlenmiştir. Hazırladığımız Seçim Taahhütnamesinde bütün sorunların ve yatırımların ne zaman yapılacağı ve bitirileceği belirtilmiştir. 13 Haziran tarihinden itibaren Ankara’da yapılacak bir planlama ile Şanlıurfa’mızda çalışmalar başlatılacak. Taahhüt edilen tarihlerde bütün işlerin bitmesi sağlanacaktır” dedi.

     Zeynep Karahan Uslu, Onun için Şanlıurfalı hemşehrilerimizin 12 Haziran’da sandık başına giderek mutlaka oylarını AK Partiden yana kullanmaları gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık