Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Güncel Doğumevi Caddesi’nin Eskiyen Kanalizasyonu Yenilendi

Doğumevi Caddesi’nin Eskiyen Kanalizasyonu Yenilendi

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Su ve Kanal İşleri(ŞUSKİ) Müdürlüğü’nce Bağlarbaşı Mahallesi ve Doğumevi Caddesi’nde devam eden alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 04:47
Doğumevi Caddesi’nin Eskiyen Kanalizasyonu Yenilendi
      Doğumevi Caddesinde yağmursuyu drenaj şebekesinin yanı sıra eskiyen kanalizasyon hatlarında birer birer yenilendiğine dikkat çeken Fakıbaba, bölgede yürütülen çalışmalar sırasında esnafın ve mahalle sakinlerinin biraz daha sağduyulu davranması gerektiğini söyledi.

      Çalışmaların ağır ilerlediği yönündeki iddialara da yanıt veren Başkan Fakıbaba, “Doğumevi Caddesi’nde sadece üst yapı değil altyapıda da önemli hizmetler yapıyoruz. Yağmursuyu drenaj şebekesinin yanı sıra bölgede eskiyen kanalizasyon hatlarını da yeniliyoruz. Bunlar tabii ki çok zaman alıyor. Hemen isteyince olan çalışmalar değil. Biz Doğumevi Caddesi’nde çalışmalara başlarken kanalizasyonda böyle bir sorunun yaşanacağını tahmin etmiyorduk. Ancak baktık ki kanal boruları çok eskimiş mecburen onları değiştirdik. Biz esnaflarımızdan özür diliyoruz. Ancak bölgede yürütülen çalışmalar oranın yıllarca ihtiyacına cevap verecek çalışmalar. Bu bağlamda esnaflarımız biraz daha sağduyulu davransınlar, umarım bu kışı çok daha rahat geçirecekler” dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Baro Başkanı Tüysüz’ün ilk mesajı bakın ne oldu?

Baro Başkanı Tüysüz’ün ilk mesajı bakın ne oldu?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık