Ana Sayfa Urfa Haberleri DOYUMLU MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞTU

DOYUMLU MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞTU

Her kırsal mahalleye çok amaçlı salon taahhüdünde bulunan Karaköprü Belediyesi, yapımı tamamlanan çok amaçlı salonları vatandaşın hizmetine sunuyor. Mahallelerine yapılan çok amaçlı salonun mahalleye büyük katkı sunacağını belirten vatandaşlar, bu hizmetlerinden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkürlerini iletti.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2015 Perşembe 10:38
DOYUMLU MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞTU

 Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçe Belediyesine bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Doyumlu Mahallesinde yaklaşık 3 ay önce 300 m2 alan üzerine temeli atılan çok amaçlı salon görkemli bir törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Düzenlenen törene; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis  

3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan çok amaçlı salonun açılış kurdalyesini Başkan Baydilli vatandaşlarla birlikte kesti.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, Karaköprü Belediye Başkanlığı olarak kırsal mahallelere verdikleri sözlerin hepsini bir bir yerine getireceklerini belirtti.

 Kırsal Mahallelerde hizmet devam edecek…

 Başkan Baydilli şunları söyledi:

“Bugün kırsal mahallemiz olan Doyumlu mahallemizin çok amaçlı salonunu hizmete açtık. İnşallah güzel günlerde Allah kullanmayı nasip eder. Çok amaçlı salon diyoruz. Burası sadece taziyeler için değil, yemekler için, sünnetler için, çocukların kitap okuması için yapılmış bir salon. Salonumuz 300 m2 alan üzerine kurulmuş. 91 m2’si oturma alanı olan salonumuzun 24 m2’si muhtarlık olarak dizayn edildi. Çok amaçlı salonumuz Doyumlu mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Biz Karaköprü’müz için hizmetlere devam edeceğiz. İnşallah diğer kırsal mahallelerimizde de bu hizmetlerimize devam edeceğiz”

 AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ise, “Karaköprü ilçemize bağlı Doyumlu mahallemizde çok amaçlı salonun açılışını yaptık. İnşallah bu açılışları ilçemizin tüm kırsal mahallelerinde yapacağız. Biz hizmeti yalnız merkez odaklı değil kırsal odaklı da yapmaya başladık. Şanlıurfa’nın büyükşehir olması ile birlikte kırsal mahallelerimiz belediyelerin nimetlerinden faydalanmaya başlamıştır. Ben başta Belediye Başkanımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, Başkan Yardımcılarımıza ve tüm ekibe bu kırsal mahallelere bu hizmetleri getirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

 Öte yandan İlçeye bağlı diğer kırsal mahallelerde yapımı devam eden çok amaçlı salonların, kısa süre içerisinde tamamlanarak mahallelilerin hizmetine sunulacağı bildirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık