Ana Sayfa Türkiye DÜN BERAT ETTİ,BUGÜN HAYATINI KAYBETTİ!

DÜN BERAT ETTİ,BUGÜN HAYATINI KAYBETTİ!

Ergenekon sanığı emekli yüzbaşı Muzaffer Tekin, pankreas kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2015 Çarşamba 18:45
DÜN BERAT ETTİ,BUGÜN HAYATINI KAYBETTİ!

Ergenekon sanığı emekli yüzbaşı Muzaffer Tekin hayatını kaybetti. 65 yaşındaki Tekin, bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

KOMUTANLAR CANLI YAYINDA ÖĞRENDİ

Ahmet Hakan, CNN Türk'te Tarafsız Bölge programında Balyoz Davası'nda mağdur olan komutanları konuk etti. Program devam ederken Ahmet Hakan gelen bir bilgiyi konuklarına ve izleyicilere aktardı. Hakan, Ergenekon sanığı emekli yüzbaşı Muzaffer Tekin'in hayatını kaybettiğini duyurdu.

KIBRIS'TA BAŞARILARINDAN DOLAYI BİR TEPEYE İSMİ VERİLMİŞTİ

Muzaffer Tekin'in vefat haberi hakkında konuşan Emekli Tuğgeneral Süha Tanyeri, "TSK'da 'şövalye subay' diye bir tanım olsa o Muzaffer Tekin olurdu. Kıbrıs'ta gösterdiği üstün başarılardan dolayı bir tepeye ona atfen 'Zafer Tepe' adı verilmiştir" dedi.

İSMİ DANIŞTAY SALDIRISINDA DUYULMUŞTU

Muzaffer Tekin'in ismi ilk olarak Danıştay saldırısının ardından duyulmuştu. 2007 yılında tutuklanan Muzaffer Tekin Ergenekon davasında, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 129 yıl 1 ay hapis ile en fazla ceza alan sanık oldu.

PANKREAS KANSERİ NEDENİYLE TEDAVİ GÖRÜYORDU

10 Mart 2014'te özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından, 7 yıl tutuklu kaldığı Silivri Cezaevi'nden tahliye edildi. Cezaevinden çıkmasının ardından pankreas kanseri nedeniyle tedavi görmeye başladı. İlker Başbuğ cezaevinden tahliye olmasının hemen ardından, şövalye ruhlu bir subay dediği Muzaffer Tekin'i tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret etmişti.

Kaynak:SonDakika.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık