Ana Sayfa Urfa Haberleri DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ SEMİNERİ

DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ SEMİNERİ

7-13 Nisan Dünya Sağlık Günü dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi’nde gençlere ilkyardım semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2014 Çarşamba 10:59
DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ SEMİNERİ

Yenişehir Gençlik Merkezi,  26 kursa devam eden öğrenciler için ,ilk yardım konusunda farkındalık oluşturmak ve bu konudaki hassasiyeti kavramak amacıyla  seminer düzenledi.

Seminer dolayısıyla konuşan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ; “ilkyardımın hayat kurtarıcı yönünün yanında insanlar arası yardımlaşma duygusunun gelişmesine de , katkıda bulunduğunu söyledi. Herkesin ilk yardım konusunda bilgilendirilmesinin hayati bir önem taşıdığını da ifade etti. Yenişehir Gençlik Merkezi olarak bu tür etkinliklerin seminerlerin artarak devam edeceğini” sözlerine ekledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat ÖNEN ise :  “Yenişehir Gençlik Merkezinin kurulduğu günden bu yana bir çok başarıya ve etkinliğe imza attığını belirterek ilk yardım gibi çok önemli ve hayati bilgilerin herkes tarafından bilinmesi gerektiğini söyledi. Bu tür faaliyetlerin artarak devam etmesi”  temennisinde bulundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Kilis'e; Kilis'ten El Bab'a: Sevkiyatlar Tam Gaz!

Urfa'dan Kilis'e; Kilis'ten El Bab'a: Sevkiyatlar Tam Gaz!

Kurumsal

İçerikYukarı Çık