Ana Sayfa Urfa Haberleri DÜNYANIN GÖZÜNÜ DİKTİ, BELEDİYE HİZMETE BAŞLADI

DÜNYANIN GÖZÜNÜ DİKTİ, BELEDİYE HİZMETE BAŞLADI

Yaklaşık 80 gündür Dünyanın gündeminde olan Suruç ilçesi karşısında bulunan Kobani bölgesindeki çatışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Dünyanın gündeminde olan Suruç’a hizmet götürmeye başladı

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2014 Pazar 08:18
DÜNYANIN GÖZÜNÜ DİKTİ, BELEDİYE HİZMETE BAŞLADI

 Yerel seçimleri ardından ilk defa Suruç ilçesinde hizmet vermeye başlayan Büyükşehir Belediyesi Dünyanın gündeminde olması ve siyasetçilerin uğrak yeri olan Suruç’a yol yapmaya başladı.

  Başbakan Davutoğlu ve Bakanların sürekli olarak Suruç ilçesinde gelmesiyle yol sorunu ortaya çıkmasının ardından Büyükşehir Belediyesi tepkilere fazla dayanamadı ve hizmete başladı.

 Suruç Murşitpınar sınır bölgesinde bulunan Uysal Mahallesin de Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni yapılan bağlantı yollarını yapımını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, burada vatandaşların da sorunlarını dinledi.

 Suruçlu vatandaşlar için Büyükşehir’e ait yolların kış şartlarına uygun olması için çalıştıklarını belirten Başkan Güvenç, en iyi hizmeti sunmak için Büyükşehir olarak şehir merkezinde, ilçelerde ve kırsal alanda büyük özveri ile çalıştıklarına değindi.

Suruç İlçe Merkezinde bulunan Hürriyet Mahallesine Mahalle Muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güvenç, Mahallenin alt yapı sorunu hakkında inceleme yaparak alt yapı sorunun çözülmesi için çalışma başlatacağını belirtti.

 Öte yandan Kobani’deki çatışmalardan kaçan Suriyelileri görmek ve yerinde incelemelerde bulunan Siyasetçiler olmasaydı Suruç’ta bu hizmet yapılacak mıydı? acaba sorusu ise akılara kazındı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık