Ana Sayfa Urfa Haberleri Durmuş, Barcelona’da “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.

Durmuş, Barcelona’da “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş, Odalar ve Borsalar Birliği tarafından İspanya’nın Başkenti, Barcelona’da “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2012 Çarşamba 03:13
Durmuş, Barcelona’da “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.
Türkiye’deki odalar ve borsaların genel sekreterleri İspanya’nın Başkenti Barcelona’da bir araya geldi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş, Odalar ve Borsalar Birliği tarafından İspanya’nın Başkenti olan Barcelona’da düzenlenen ve Türkiye’deki odaların ve borsaların genel sekreterlerin bir araya geldiği “Genel Sekreterler Eğitim Semineri”ne katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, Türkiye’deki borsa ve odaların genel sekreterleri arasında birlik ve dayanışmayı arttırmak ve güncel bilgileri paylaşmak maksadıyla 10-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen  Eğitim seminerine TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yardımcı, İlhan Parseken ve Bülent Koşmaz da katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ve yaptığı konuşma ile son bulan Eğitim Semineri’nin ardından kente dönen Şanlıurfa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Durmuş, genel sekreterler arasında birlik ve dayanışmanın arttırılması amacıyla gerçekleştirilen seminerin verimli geçtiğini aktararak ABİGEM,DEİK,TOBB ETÜ ve emekli sandığı konularında da bilgilendirmelerin yapıldığını söyledi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık