Ana Sayfa Urfa Haberleri EĞİLMEZ; AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ İLE SİYASETİ OKULUNDA ÖĞRETİYOR

EĞİLMEZ; AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ İLE SİYASETİ OKULUNDA ÖĞRETİYOR

AK Partinin düzenlediği Siyaset Akademisinde Türkiye genelinde dereceye giren Emin Gitmez’e sertifikasını verdi. Eğilmez; “AK Parti Siyaset Akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor” dedi.

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2014 Salı 16:18
EĞİLMEZ; AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ İLE SİYASETİ OKULUNDA ÖĞRETİYOR

İl Başkanlığında düzenlenen sertifika törenine İl Başkan Yardımcısı Hacı Yaygın ve Siyaset Akademisi Koordinatörü Fatih Kahya katıldı.

 

AK Parti ile beraber siyaset anlayışının değiştiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, “Siyaset Akademisini ilk olarak AK Parti düzenledi. Ortaya çıkış sebebi ise, bu ülkede siyaseti sanki birileri yapar algısı vardı. O kişilerden başkası siyaset yapamazdı. AK Partinin düzenlediği siyaset akademisi sayesinde halkın geniş kesimlerinin siyasete girmesini sağladı. O algıyı değiştirdi. Alanında uzman hocalarımızın verdiği bilgilerle siyaset alanında bilgi sahibi olduk” diyerek Türkiye 4. Cüsü olan Emin Gitmez’e sertifikasını takdim ederek başarılar diledi.

 

Türkiye genelinde dereceye girmekten memnun olduğunu dile getiren Emin Gitmez ise İl Başkanı Av. Yusuf eğilmez ve teşkilatın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star