Ana Sayfa Siyaset Eğilmez: Bozova'da konuştu AKP Büyük Bir Ailedir

Eğilmez: Bozova'da konuştu AKP Büyük Bir Ailedir

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve AK Partili Belediye Başkanları Bozova İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2012 Salı 13:56
Eğilmez: Bozova'da konuştu AKP Büyük Bir Ailedir
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Eyyüpnebi Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım ve AK Parti İl Başkan Yardımcılar Erkan Sözen, İsa Kızıldemir, Metin Çadırcı, Mehmet Büyükfırat M. Uryan Arusoğlu’dan oluşan heyet Bozova İlçe Binasına geçerek İlçe Başkanı Mustafa Yaşar ve Bozova İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek başarılar dilediler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bozova İlçe Başkanı Mustafa Yaşar; “AK Parti İl Başkanımız ve Belediye Başkanlarımız ilçe başkanlığımızı ziyaret ettiler. Çok memnun olduk ve onurlandık. Gücümüze güç kattılar. Kongremizden sonra yeni parti binamızı açtık. Yeni yerimizde Başkanlarımızı ağırladık. Bu tür ziyaretler biz teşkilata güç veriyorlar. Bu tür ziyaretlerin ay da bir olması teşkilatları daha da güçlendireceğine inanıyorum. Bu bağlamda Belediye Başkanlarımıza, İl Başkanımız ve İl Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.
Teşkilatların önemine dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Belediye Başkanlarımızla birlikte Bozova Teşkilatımızı ziyaret ettik. Kongreden sonra hem yenilenen teşkilatımızı ziyaret ettik. Hemde yeni ilçe binasının hayırlı olmasını diledik. AK Parti büyük bir ailedir. Aile bireyleri olarak birbirimizle iletişimimizi daima güçlü tutuyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star