Ana Sayfa Urfa Haberleri EĞİLMEZ:" ELEKTRİK KESİNTİLERİ 4 SAATTEN FAZLA OLMAYACAK"

EĞİLMEZ:" ELEKTRİK KESİNTİLERİ 4 SAATTEN FAZLA OLMAYACAK"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Pazar günü Şanlıurfa’ya geliyor. Miting sonrası Rabia Meydanında halkla birlikte iftar yapacak.

Giriş Tarihi: 9 Temmuz 2014 Çarşamba 13:45
EĞİLMEZ:

Eğilmez yaptığı açıklamada:"Genel Başkanımızın cumhurbaşkanı adayı olması Türkiyemiz için, bizim ve teşkilatlarımız için çok önemli olduğunu söyleyen Eğilmez; “Bizde bu önemli günde tüm hemşerilerimizi tüm partililerimizi ve tüm Erdoğan sevdalılarını topçu meydanına bekliyoruz.  İl Başkanlığı olarak, kadın kolları, gençlik kolları olarak miting çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şanlıurfalı hemşerilerimize mitingin en güzel şekilde geçmesi için tüm olanaklarımızla çalışacağız” dedi.

“RAMAZAN PROGRAMLARIMIZI MEDYAYA YANSITMIYORUZ”

Ramazan’da İl Başkanlığı olarak ailelerle beraber iftarlara katıldıklarını söyleyen Av. Yusuf Eğilmez;

“Belediyelerimizin Ramazan programları devam ediyor. Bizde her sene olduğu gibi bu Ramazanda da ailelerimizle birlikte halkımızla iftarlara katılıyoruz. Tabi, biz bunların basına yansıtılmasını da istemiyoruz. Ramazanla ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz” Dedi.

ELEKTRİKTE PROVAKASYONLAR VAR!

Elektrik kesintilerinin önlenmesi için Çalışma ve sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Milletvekilleriyle beraber yoğun bir şekilde çaba sarf ettiklerini söyleyen İl Başkanı Eğilmez;  “Elektrik kesintileri ile ilgili halkımızdan yoğun tepkiler geliyor. Şunu söyleyeyim, biz bakanımızla, milletvekillerimizle sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Bizde elektrik kesintileri konusunda muzdaripiz. En son DEDAŞ’la Sayın Bakanımızın yaptığı görüşmelerde Sahur’da ve İftarda kesinlikle kesinti olmayacak. Ama 12:00 ile 14:00 saatleri arasında kesintiler devam edecek. Biliyorsunuz hem sulama dönemidir. Hem de ramazan orucu olduğundan klimaların yoğun çalıştığı bir zamandır. Alt yapı bunu kaldıramıyor. Dalgalanmalar o kadar etkili ki Avrupa dahi etkileniyor. Çünkü elektrikte Avrupa ile entegre bir sistem var. Biz halkımızı anlıyoruz. Çünkü bizde bu memleketteyiz ve bizde bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Şunu da ifade edeyim ki elektrik kesintileri günde 4 saati geçemeyecek. Bu da aralıksız olmayacak. İki saati sabah iki saati akşam olmak üzere kesinti yapılacak. İftar ve Sahur saatlerinde arızalar dışında hiçbir kesinti olmayacak” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star