Ana Sayfa Siyaset Eğitim Bir-Sen’den AK Parti’ye Ziyaret

Eğitim Bir-Sen’den AK Parti’ye Ziyaret

Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve sendika yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmezi makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2011 Pazartesi 01:15
Eğitim Bir-Sen’den AK Parti’ye Ziyaret
Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve beraberinde sendika yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hem yeni İl Binasının hem de 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde başarı ile çıkan AK Partiyi tebrik etmek istedikleri için ziyareti gerçekleştirdiklerini belirttiler.

 

Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun; “AK Partinin hem yeni binasının hamda seçimlerdeki başarılarından dolayı İl Başkanına ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. STK olarak iktidar partisinin diyalogdan yana tavırlarının devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizlere teşekkür ziyaretinde bulunan Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve sendika yönetim kurulu üyelerine partim adına teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz demokrasilerin vazgeçilmez unsurları Sivil Toplum Kuruluşlarıdır. AK Parti olarak iktidara geldiğimi 8 yıldan beri STK’ları hep önemsedik. Çünkü ileri demokrasiye gerçek anlamda geçmek için STK’lara önemli görevler düşüyor. Bu anlamda STK’ları demokrasimiz adına çok önemsiyoruz. Diyaloga en açık siyasi parti olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz  ” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'li vekil Tanal'dan şok iddia!

CHP'li vekil Tanal'dan şok iddia!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık