Ana Sayfa Urfa Haberleri EĞİTİM ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

EĞİTİM ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

İl Millî Eğitim Müdürü Metin İlci, yönetici ve personellerine Hacı Bekir Sofrasında bir iftar yemeği verdi.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 03:17
EĞİTİM ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından tertiplenen ve Birlik,  beraberlik duygularının ön plana çıktığı Millî Eğitim Müdürlüğü iftar yemeğine; İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Haliliye Kaymakamı, Yusuf Ziya Çelikkaya, Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü  Fatih Hanpolat, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yanmaz,  Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri ve Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı.

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayının yardımlaşma, dayanışma, cömertlik, şefkat ve merhamet ayı olduğuna dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci daha sonra şu ifadelere yer verdi; Bizim geleneğimizde özel günler, özel zamanlar vardır. Ramazan ayı da bu özel günlerimizden birisidir. Bu ay; Allah’ın rahmetinin bol bol verildiği, duygularımızın her türlü kötü düşünce ve duygulardan arındırıldığı, sevginin, saygının, hoşgörünün, bağışlamanın zirve yaptığı çok özel günlerdir.

Bugün burada; sizlerle, siz değerli mesai arkadaşlarımla iftar etmekten son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim. Sizler; Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları olarak, Eğitim camiasının adeta ana kumanda merkezisiniz. Bizler; Müdüründen şefine, memurundan yardımcı hizmetlisine kadar hepimiz, kurum kültürünü duygusuna sahip, görev bilinci gelişmiş kişiler olarak çalışacağız. Bizler,  işlerinizi ne kadar doğru ve düzgün yaparsak, hatasız olursak, başarımız da o denli yüksek olur. Hepimizin amacı Peygamberler Şehri Şanlıurfa’nın Eğitiminin kalitesini ve başarısını biraz daha yükseğe çıkarmaktır. Çalışmalarınızdan ve davetimize icabetinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık