Ana Sayfa Urfa Haberleri EKİNCİ, ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

EKİNCİ, ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Eyyübiye İlçesinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2014 Cuma 03:15
EKİNCİ, ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Eyyübiye İlçesi sınırlarında bulunan Topdağı Mahallesi, Kalkan Caddesinde asfalt çalışmalarının devam ettiği bölgeye giden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, burada yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldu.

Yolun genişletilmesi ve asfaltlama çalışmalarının yanı sıra, Kalkan Caddesi üzerine inşa edilen ve yapımı ve düzenlemesi devam eden Taziye evi, Kur’an kursu ve Camii inşaatını da yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, burada yapılan çalışmalar hakkında Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Bilal Tekatlı’dan bilgiler aldı. Başkan Ekinci’ye, yardımcıları Necmeddin Sağlam ve Giray Küçük’te eşlik etti.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ekinci, mahalle sakinlerinin de sorunlarını dinledi. Yanına gelen çok sayıda vatandaşın sorunlarını dinleyen Başkan Ekinci, kendileriyle sohbet ederek sorunların çözümü konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

Yapılan incelemelerin ardından Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bir açıklamada bulunarak; “Ramazan ayı olması hasebiyle birçok çalışma akşamdan sonra yapılıyor, Kalkan Caddesi ile ilgili çalışmalar malumunuz asfaltlama ile devam ediyor. Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde bu çalışmalar yapılıyor. Burada gördüğünüz gibi, Topdağı Taziye Evi ve Kur’an kursu bitmek üzere, bunların da açılışı yapılacak. Sosyal belediyeciliğin gereği ne ise bunlar yapılıyor. Bu anlamla insanlarımızın gerek ulaşım noktasında, gerek çevre düzenlemesi noktasında ihtiyaçları ne varsa bunlarda planlanmış durumda. Zamanı gelenlerde bir bir çözülüyor. Amacımız insanlara hizmetin en kalitelisini getirmek. Bunun için ne zaman nede mekan tanıyoruz. Bununla ilgili elimizden geldiğinde arkadaşlarımızla, ekiple beraber çalışıyoruz. Burada çalışan işçilerimizi ziyaret ettik. Onlarla azda olsa zaman geçirdik. Burada yine mahalleli ile bir araya geldik. Onlarında sorunlarını, gecenin geç saatleri olmasına rağmen dinliyoruz. Bu sorunların çözümü konusunda ekiplerimizi talimatlandırıyoruz. Eyyübiye’yi çok daha güzel günler bekliyor. Bunun ışıklarını görüyoruz. Vatandaşlarımız da bu yapılan çalışmaları görüyorlar. Bu çalışmalardan kastımız, insanlarımız bu çalışmaları hak ediyorlar. Hak ettikleri bu çalışmaları da yapmak zorundayız.” Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık