Ana Sayfa Urfa Haberleri EKİNCİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

EKİNCİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı siyasetçi Mehmet Ekinci, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2013 Salı 17:11
EKİNCİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Duayen siyasetçi Mehmet Ekinci, önceki gün Viranşehir’de yayın yapan yerel ve ulusal basının temsilcileri ile bir araya geldi ve ilçenin sorunlarını gidermek için bu yola girdiğini belirtti.

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Duayen siyasetçi Mehmet Ekinci, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Viranşehir Belediyesinin eksik olan hizmetlerine katkı sunacağına inandığı için aday adayı olduğunu söyleyen Ekinci, ilçenin sorunlarını gidermek için bu yola girdiğini söyledi.

Viranşehir için söylenecek çok sözümüz var diyen Ekinci, Hızla gelişen ilçenin gelişimle beraber sıkıntılarının da arttığını ve bunların çözümü için bütün Viranşehirlilerin omuz omuza vererek çalışması gerektiğini ifade etti.

3-5 Yıl önce ilçede trafik sorunu yaşanmazken, ilçenin hızla geliştiğini ve bu nedenle de özellikle işbaşı ve iş çıkışlarında yoğun trafik yaşandığını belirterek “Farklı bir pencereden bakarsak bu sıkıntılar gelişmenin, ilçenin tercih edilmesinin bir göstergesidir. Hızla gelişen ilçede bu tür sorunların yaşanması gayet doğaldır. Ama bunlarında geleceği iyi planlayarak çözmek gerekir. Her yıl artan bir nüfusa sahibiz, göç alan bir ilçeyiz. Anadolu’nun birçok ilinden daha büyük bir nüfusa sahip olan ilçemizi geleceğe hazırlamak göründüğü kadar kolay olmayacak. İlçeye yapılan yatırımlar gelecek 20-30 yılı kullanılabilecek şekilde planlanıyor. Günü kurtarmak için yapılan hizmet neredeyse yok gibi. Acil çözüme ulaştırılacak sıkıntılar için geçici önlemler alınsa da yapılan yatırımlar geleceği öngörüyor. Bu nedenle bu hizmet yarışında her duyarlı vatandaş gibi bende varım diyorum” dedi.

 

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Duayen siyasetçi Mehmet Ekinci, daha sonra basın mensuplarıyla ilçenin sorunları üzerine karşılıklı sohbet ettiler

Sohbet Sonrasi Sayın Ekinci Tüm Basın Mensuplarına Kalem Hediye Eti..

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star