Ana Sayfa Siyaset EKİNCİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

EKİNCİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba 07:29
EKİNCİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

İlçenin tarihi mekânlarında bulunan birçok çarşıyı gezerek esnafla kucaklaşan Başkan Ekinci,” vatandaş ve esnafla bir araya geldiğim an kendimi mutlu hissettiğim andır.” Dedi.

 

Haşimiye Meydanı, Akarbaşı, Marangozlar Çarşısı, Kunduracılar Çarşısı, Manifaturacılar Çarşısı ve Dergâh Çarşısını gezerek esnafla bir araya gelen Başkan Ekinci, yine takdir topladı. Kunduracılar Çarşısındaki Bereket duasına da katılan Başkan Ekinci burada esnafla kucaklaşarak hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

Beraberindekilerle çarşı pazar dolaşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bazı birim amirleriyle birlikte sorunları yerine gördü ve esnaftan gelen talepleri yerinde dinledi. Esnaf ve vatandaşla kucaklaşan ve bunu sık sık yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaş ve esnafla birlikte olduğunda kendisini mutlu hissettiğini belirtti. Yaklaşık 3 saat süren esnaf gezisi sonrası açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,  ‘’ Bildiğiniz gibi haftanın Pazartesi ve Cuma günleri esnaflarımız burada dualarla işe başlıyorlar. Buraya gelip esnaflarımızla dualarla birlikte hayırlı işler diledik. Esnaflarımızın taleplerini dinledik. Çarşıları gezdik, buradaki amacımız sizlerin de bildiği gibi talepleri birinci ağızdan almak. Halkın arasına karışıp,  halkın nabzını iyi bir şekilde yakalamak. Bugün de çok şükür gittiğimiz yol, izlediğimiz yol halkın da beklentilerine cevap verecek bir yol. Şahsım olarak kendimi mutlu hissettiğim an, halkın arasında bulunduğumuz andır. Bu anlamda hem esnaflarımızın, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek, hem bu sorunlara çözüm getirmek yeri geldikçe teşekkürlerini, yeri geldikçe takdirlerini, yeri geldikçe olumlu eleştirilerde bulunuyorlar. Bütün bunlar şehrimizin, ilçemizin çok güzel yönetmek adına yapılan bütün faaliyetlerdir. Bunları da bizler aksatmadan yapmaya çalışıyoruz.’’ dedi. 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık