Ana Sayfa Urfa Haberleri EKİNCİ, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

EKİNCİ, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yardımcı, Büyük Düzlük, Küçük Düzlük ve Atatürk Mahallerinde Yardımcı grup yolu diye adlandırılan yol çalışmalarını inceledi.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2014 Pazartesi 17:17
EKİNCİ, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Yol yapım çalışmaları incelemelerine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; Başkan yardımcıları Necmeddin Sağlam, Aziz Aslan; Belediye meclis üyeleri Hasan Batan, Bilal Tekatlı, Sait Kaya, Eyyübiye Park ve Bahçeler Müdürü Mahmut Ekinci ve  AK Parti Eyyübiye İlçe Sosyal İşler Başkanı Mustafa Ağar katıldı.

Başkan Ekinci, burada yaptığı açıklamada: ‘’Bilindiği gibi Yardımcı grup yolu diye adlandırdığımız 30 km’lik yolun ihalesi bitmişti. Şu anda da çalışmalar devam ediyor. Bizler hem çalışmaları yerinde görmek, hem de diğer yapılan faaliyetleri izlemek amacıyla başkan yardımcılarımız ve meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte incelemelerde bulunduk. Burada hummalı çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah kısa bir süre sonra arzulanan şekilde bu yol biter.   Bu yolların standartları biraz yükseltildi. Daha önceki yollardan biraz daha farklıdır. Gerek genişliği, gerek diğer yönleriyle çok daha güzel bir yoldur. Ve burada Yardımcı, Büyük Düzlük, Küçük Düzlük ve Kubacık yollarının 15’er Kilometrelik yol ihalesi bitti. Buradaki çalışmalar iyi bir şekilde ilerliyor. Bu süre zarfında ister istemez çevrede bir rahatsızlık oluşuyor. Vatandaşlarımız bu geçici rahatsızlıktan rahatsız olmazlar’’ ifadelerini kullandı.

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen başkan Ekinci, yola yakın pamuk tarlasında çalışan işçilerin yanına giderek sorunlarını dinledi. İşçiler bu duyarlılığından dolayı başkan Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Seksenören mahallesinde yapılan üç katlı camii inşaatını da inceleyen Başkan Ekinci, buradaki vatandaşlarla konuşup, Camii hakkında bilgi aldı. Başkan Ekinci, Camii’ye Belediye olarak gerekli yardımların yapılacağını belirtti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star