Ana Sayfa Sağlık EKİNCİ'NİN SÖYLEMİ SLOGAN OLDU

EKİNCİ'NİN SÖYLEMİ SLOGAN OLDU

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Şanlıurfa İl Koordinatörü Mehmet Ekinci'nin Şanlıurfa'da ağırladığı misafirlerine söylediği söz, kampanya sloganı oldu.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2012 Çarşamba 22:39
EKİNCİ'NİN SÖYLEMİ SLOGAN OLDU
Bir dizi program için geçenlerdeŞanlıurfa'ya  gelen uydudan ve yayın yapan  Bereket Tv ekibini ağırlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Şanlıurfa İl Koordinatörü Mehmet Ekinci'nin TV ekibi onuruna verdiği yemekte yaptığı tercih, Bereket TV tarafından Türkiye geneli kampanyaya dönüştürüldü.


Konuya ilşkin görüşlerini aldığımız  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Şanlıurfa İl Koordinatörü Mehmet Ekinci yaptığı açıklamada:


"Bir dizi program için geçenlerde ilimize gelen Bereket Tv ekibi ile beraber yemeğe gitmiştik. Yemek siparişlerinden sonra icecek siparişlerimizi verirken çeşitli icecek isimleri söylendi. Sıra bana gelince ben de " Ayran icelim hayvancılığımız gelişsin" Deyince farklı icecek isteyenler de siparişi değiştirip ayrana çevirdiler. Ve şu anda Bereket Tv tarafından Türkiye geneli "Ayran İçiyorum " kampanyası başlattı. Milli içeceğimiz olan ayranı siz de tüketin. Saglıgınız için." dediUrfa Haber -ÖZEL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Domuz gribi acil servisi kapattırdı

Domuz gribi acil servisi kapattırdı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star