Ana Sayfa Urfa Haberleri Ekinci’ye destek çığ gibi

Ekinci’ye destek çığ gibi

AK Parti’den Eyyübiye belediye başkan aday adayı olan TKDK İl Koordinatörü Ziraat Mühendisi Mehmet Ekinci, eğitim, tarım, ticaret ve sanayi kuruluşlarının yoğun şekilde bulunduğu ilçe halkından büyük destek görüyor.

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2013 Çarşamba 04:51
Ekinci’ye destek çığ gibi

Seçim süreçi çalışmaları kapsamında Eyyübiye’deki sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve kanaat önderlerini ziyaret eden Ziraat Mühendisi Mehmet Ekinci, Urfahaber ve Ruha TV yönetim kurulu başkanı Ahin Güneş ile fikir alışverişinde bulunduktan sonra Zahireciler Borsası esnafıyla buluştu.

Genç yaşlı herkesin büyük ilgiyle karşıladığı Ekinci’ye vatandaşlar belediye ile ilgili sıkıntılarını dile getirerek, aday gösterilmesi halinde memnun olacaklarını ifade ettiler.

Esnaf ziyaretleri kapsamında, Zahireciler Borsası eski başkanı Abdülkadir Binici’nin işyerinde çay molası veren Ekinci, burada yaptığı açıklamada Eyyübiye’nin, Urfa’nın simgesi olan tarihi özelliklerinin yanında tarım, ticaret, sanayi ve eğitim kurumlarının yoğunluklu olduğu bir ilçe olduğunu ve önemli ihtiyaçlarının bulunuduğunu kaydetti. Eyyübiye’nin insanını tanıdığını, ihtiyaç ve beklentilerini bildiğini ifade eden Ekinci, “Eyyübiye’de yeni bir sistem kurulacak. Bu yeni sistemi kuracak ekibin, Eyyübiye’nin tarihi, kültürel, sosyal, siyasal, ekonomik tüm verilerini dikkate alması gerekiyor. Bu nedenle kısmet olur, seçilirsek oluşturacağımız profesyonel bir ekiple önce ilçemizin master planlarını yapacağız. Eyyübiye’nin yıllardır hizmete susamış olduğunu biliyoruz” dedi.

Mehmet Ekinci ile uzun yıllara dayanan bir dostluğu olduğunu söyleyen Zahireciler Borsası eski başkanı Abdülkadir Binici de, “Sayın Ekinci’nin aday adayı olmasına gerçekten çok sevindik. Bölgemizin sorunlarını bilen, insanlarıyla barışık olan, her kesimle kucaklaşan Ekinci’nin Eyyübiye’ye önemli hizmetler yapacağına yürekten inanıyor ve destekliyoruz. Kendisine başarılar diliyor, Eyyübiye için hayırlısı olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık