Ana Sayfa Siyaset EKMELEDDİN İHSANOĞLU’NUN LOGOSU VE SLOGANI

EKMELEDDİN İHSANOĞLU’NUN LOGOSU VE SLOGANI

Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında ‘Ekmek İçin Ekmeleddin’ sloganını kullanacak. Logosu da buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritası olacak.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00
EKMELEDDİN İHSANOĞLU’NUN LOGOSU VE SLOGANI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında  ‘Ekmek İçin Ekmeleddin’ sloganını kullanacak. Logosu da buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritası olacak.

İhsanoğlu’nun seçim çalışmalarındaki tanıtımlarında kullanılacak 4 farklı kartta HDP, MHP, CHP ve AK Parti seçmen profillerini gösteren aile fotoğraflarının üzerine “Biz hep partimize oy verdik. Şimdi Oyumuz Ekmel Hoca”ya yazılı ifadeler yer aldı.

”Türkiye’nin Uluslararası itibari en yüksek isimlerinden. Allah vatanımın tüm evlatlarını, kendi evlatlarımdan ayırmasın diyen bir Milliyetçi. Atatürk ve devrimlerini sahiplenmek tarihimizi sahiplenmek anlamına gelir diyen bir Atatürkçü. Filistin Davasının en büyük savunucusu. Filistin’in devlet nişanı verdiği tek Türk. Mehmet Akif’in dergahından geçmiş, Necip Fazıl ve Nazım Hikmet’i Arapça’ya çevirmiş bir gönül adamı.”

 

Kaynak: imctv.com.tr

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Fakıbaba'dan Çiftlikbank açıklaması

Fakıbaba'dan Çiftlikbank açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık