Ana Sayfa Spor EKREM DAĞ İLE DEVAM

EKREM DAĞ İLE DEVAM

Şanlıurfaspor, geçtiğimiz sezon’da sarı yeşilli formayı giyen Ekrem Dağ ile yeniden anlaştı. İç transfer çalışmaları kapsamında Ekrem Dağ’a imza attıran Şanlıurfaspor, yeni sezonun planlarını yapıyor.

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2015 Çarşamba 18:37
EKREM DAĞ İLE DEVAM

Kendisini tekrar Şanlıurfasporlu yapan imzayı atan Ekrem Dağ, yarın Şanlıurfaspor’un kamp yaptığı Bolu Koru otel’de giderek sezon hazırlıklarına başlayacak.

İmza töreninde bir konuşma yapan Şanlıurfaspor futbol şube sorumlusu Nihat Kırmızı, Ekrem Dağ’ın kendisini ispat etmiş iyi bir futbolcu olduğunu belirtirken, “Geçtiğimiz sezon yaşadığımız bazı sıkıntılar vardı. İnşallah bu sezon daha farklı olacak diye düşünüyorum. Ekrem’de geçmişte kendisini ispat etmiş iyi bir futbolcu arkadaşımız, Şanlıurfaspor’a olumlu yönde katkısının olacağına inanıyoruz. Kendisine bir çok teklif gelmesine rağmen Şanlıurfaspor ile tekrar anlaşan  Ekrem Dağ’a kulüp olarak teşekkür ediyor, futbol yaşantısında başarılar diliyorum” dedi.

 

Ekrem Dağ ise Şanlıurfaspor ile sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu ifade ederken, “Kendimi yuvada gibi hissediyorum, bu yüzden Urfa’da kalmayı tercih ettim. Geçtiğimiz sezon maalesef istediğimizi elde edemedik. Bu sene inşallah tüm Urfalıların yüzünü güldürürüz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-07-10 11:58:40vedatbiiiiiign

    kala ala 40 yaşına geliş adaaimza attırıyorsunz bırakın buii yahuyoksa adam alt yapıdan çıkrın oynatın bu memleketigençlerinin önüü kestgiiz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık