Ana Sayfa Urfa Haberleri ELBİM KURSLARI AİLELERİ KAVUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

ELBİM KURSLARI AİLELERİ KAVUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Gaziantep Elbim Kursları, Aile Birleşim Kursları ve diğer branşlarda verdiği kaliteli eğitim ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2013 Cumartesi 17:17
ELBİM KURSLARI AİLELERİ KAVUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Gaziantep'te yabancı dil eğitimi konusunda ve Aile Birleşim Dil Kursları alanında faaliyet gösteren Elbim Kursları, verdiği kurslar sayesinde aileleri kavuşturmaya devam ediyor. Elbim Kursları, kurs süresince öğrencilerinin yanında olarak uzman kadrosu ile aile birleşim branşında eğitim alan kursiyerlerine en iyi eğitimi veriyor. Başarılarını Elbim Kurslarına bağlı olduğunu belirten kursiyerler ise kısa sürede yabancı dil öğrenmek isteyenlere Elbim kurslarını tavsiye ediyor.

Elbim Kursları'na Şanlıurfa'dan katıldığını belirten kursiyer Kadir Murat, "2 aydan bu yana kurs eğitimleri alıyoruz. 1 aydan beri ciddi bir şekilde sınavlara hazırlanıyoruz. Hocalarımız ise sıcakkanlı tavırlarıyla bu süreçte yanımızda oluyor. Elbim Kursları'nda yurtdışına gidebilmek için güzel çalışmalar yapıyoruz. Hocalarımız bize dil eğitiminde özverili bir şekilde davranarak en iyi şekilde öğretiyorlar" dedi.

Elbim Kursları'na yaklaşık 1 buçuk ay önce geldiğini ifade eden kursiyer Sibel Baydemir ise "Kurs eğitimlerimiz çok iyi gidiyor. Dil eğitimi ile ilgili çok güzel şeyler öğrendik. Elbim Kursları'nı dil öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederiz. Hocalarımız bize kardeş gibi davranıyor" şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star