Ana Sayfa Spor Elit Futbolcu Pınarımız, Coşkulu Akıyor

Elit Futbolcu Pınarımız, Coşkulu Akıyor

Beşiktaş jk Şanlıurfa futbol okulu ile Türk futbolunun kaynağı diye düşündüğümüz; Şanlıurfa’daki genç ve yetenekli futbolcu potansiyelini değerlendiriyoruz.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 01:22
Elit Futbolcu Pınarımız, Coşkulu Akıyor
Bunun için yetenekli çocukların yeteneklerinin üst seviyede gelişebilmesi için yatay gelişimden ziyade dikey gelişimlerine katkıda bulunabilmek için çevremizdeki iller dahil olmak üzere ilçelerde ve köylerimizde bulunan bütün yetenekli çocuklarımızı bir havuzda topladık. Merkez, İlçe, Belde ve de köylerde yetenekli çocuklara ve gençlere ulaştık; pınarın kaynağına indik. Kısa zaman diliminde en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza fırsat eşitliği sağlayarak onların Futbolu bilerek ve daha iyi oynamalarına yardımcı olduk, çalışmalarımıza istikrarlı ve kararlı bir şekilde hızlandırdık.

    Yaptığımız çalışmalar ve organizasyonlarla kısa zamanda gençlerimizin yeteneklerini üst düzeye çıkarıp Gençlerimizin üst düzey takımlarda elit düzeyde geleceğin yıldızları olarak oynamalarını sağlamış bulunmaktayız.

    Şanlıurfalı futbolculara verdiğimiz futbol eğitiminin yanı sıra yetenekleriyle ön plana çıkan ve yarışmacı gruplara seçilecek düzeye gelen gençlerimizi geçmiş yıllarda vitrine çıkardık ve çeşitli kulüplerde oynamalarını sağladık.

           Okulların tatil edilmesiyle beraber Beşiktaş jk Altyapı genel koordinatörümüz öncülüğünde altyapıdaki uzman hocalarımızla beraber Şanlıurfa’da yeni bir organizasyon başlattık artık Şanlıurfalı çocuklarımız bizzat Şanlıurfa’da izlemeye alınacaklardır.

           Futbol okulumuza kayıtlarını yapan öğrencilerimizi yarışmacı gruplara seçmek amacıyla ve yetenekleri ile dikkat çeken yetenekli futbolcuların çeşitli bilimsel ölçüdeki testlere tabi tutulduktan sonra elit düzeye getirdiğimiz futbolcularımızı Beşiktaş’a kazandırmaya devam edeceğiz.

            13-14 Temmuz 2011 tarihinde 11 Nisan Şehir Stadyumunda saat 08.00 da seçmelerimiz başlayacaktır.

            Bunun için bütün hazırlıklarımızın büyük bir kısmını tamamlamış bulunuyoruz.

            İstanbul’dan gelecek olan teknik heyetimiz ile birlikte çeşitli geziler ve ziyaretlerde  bulunup çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. 

             13 Temmuz sabah ki seçmelerden sonra Saat 15.00 da El Ruha otelinde Çalışmalarımızla ilgili açıklamalarda bulunulacak ve bu konuda basın açıklaması yapılacaktır.

             Basın açıklamamızda özellikle; Altyapıda elit futbolcu yetiştirebilmek için nelerin yapıldığını, Almanya’nın Türk gençlerini hangi futbol okullarından faydalanarak gelişimlerine katkı sağladığını ve Son dönemde Almanya’daki Türk gençlerimizin Real’e nasıl transfer olduklarını ve bu konudaki gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki bilgi ve birikimimizi Basın aracılığıyla Bütün kamuoyuyla paylaşacağız.

             Özellikle Beşiktaş jk altyapı Koordinatörü Ufuk Pak ve Mete Bozkurt hocalarımızın önemli katkıları olacaktır.

              Beşiktaş Altyapı genel koordinatörümüz ve beraberinde ki Antrenörlerimiz Şanlıurfa’da kalacakları zaman diliminde görsel basınımız aracılığıyla da Beşiktaş ve Türk futbolu ile ilgili fikirlerini paylaşacaklardır.

              14.Temmuz da seçmelerden sonra bize destek veren sponsorlarımıza ve misafirlerimize günün anısına plaket takdim edilecek ve geleceğin yıldızları olarak düşündüğümüz öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilecek. Öğrencilerimiz izleyicilere futbol gösterisi sunacaklardır.

             Ayrıca Futbol okulumuza çocuklarını göndermek isteyen velilerin 0542 522 74 13 numaralı telefondan Beşiktaş altyapısı sorumlusu ile irtibata geçerek geniş bilgi alabilirler.                                                         

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık